Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś ze zdrowym podejściem do życia(nie jakiś zdesperowany bez życia podczłowiek) czy owa #sanah faktycznie śpiewa tylko o nieszczęśliwej miłości, seksu z #chad i zachowuje się jak typowa #plodnajulka która odpula wszystkich przeciętnych facetów i skacze tylko po #chada a później płacze cały kawałek że jest samotna, smutna i ją #chad olewa, czy to jest po prostu chora wizja #wykop i można to interpretować na wiele sposób ? Sam słuchając takiego kawałka np. 2:00 mogę się po części utożsamiać z jej samotnością mimo że ostatnio z bliżej jakąkolwiek #rozowepaski byłem 2,5 roku temu
#sanah #muzyka #seks #chad #rozowepaski #niebieskiepaski #chad #plodnajulka
  • 20
@karix98: sanah ma narzeczonego odkąd zaczęła w ogóle zdobywać popularość. Śpiewa o chadach bo jest w tym dobra + fanbase to łyka bo jest w tym dobra. Ma talent do romantyzmu, brzmień pianinkowych i jest w tym dobra.
Ot, cała filozofia.
Ma też inne tematy w piosenkach ale to trzeba się nią zainteresowac a nie słuchać radia i na tej podstawie #!$%@? oceniać artyste xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karix98: nie odpowiem na pytania bo nie poznałem jej twórczości, ale powiem tylko że warto przesłuchać zawsze nie single, a całe albumy bo często tworzą spójną całość i przedstawiają jakąś wizję artysty, i samemu interpretować muzykę :)
Aczkolwiek biorąc pod uwagę merytorykę jaka najczęściej przebija się na wykopie, to nie sugerowałbym się tymi opiniami jakoś specjalnie.
@karix98: naczy czekaj, ty przenosic #!$%@? artysty (?) w piosenkach na jego zycie prywatne?
Przeciez to co sanah spiewa, to jest czysty marketing ktory ma trafiac do szerokiego odbioryc, wiec jest ckliwie i rytmicznie i smutno zeby nastoletnie samotne juleczki lykaly. Czasem jest szybciej i o kwiatkach w brzuchu, zeby te zakochane tez sie odnajdywaly. Do tego wpadajaca w ucho melodia i lokowania produktu, zeby nastoletni fani mogli sie identyfikowac. W
@karix98: przegrywy spod znaku #blackpill wszędzie widzą swoją opresję (takie feministki i lewaki w drugą stronę), więc nie dziwię się że widzą ją w tekstach sanah. Ja zupełnie tak tego nie interpretuje, śpiewa że chce fajnego faceta, tak jak i ja chcę baby ładnej i z dużym cycem - ot, naturalna kolej rzeczy, nie ma co dorabiać filozofii.