Wpis z mikrobloga

Poprzednie wpisy https://www.wykop.pl/wpis/61818117/lapcie-lancuszek-do-poprzedniego-wpiiiiiiiiisu-htt/

Czas na podsumowanie:

Po tygodniu spędzonym na tinderze, spaleniu 3 boostów mam 21 lajków, z czego dzisiaj nie wpadł ani jeden.

Statystyki matchy:

-Zdobyłem łącznie 15 matchy
-Pierwsze matche padły dopiero trzeciego dnia od założenia konta.
-Cztery matche pochodzą z boostów
-Sześć matchy usunięte przeze mnie (jeden był scamem a dzisiaj wywaliłem osobe bez zdjęcia i opisu która nic nie odpisywała dwa dni, pozostałe matche to milczki, które od 3 dni nie zareagowały na przywitanie)
-Trzy matche usunięte przez drugą stronę, z czego jeden dzisiaj przez dziewczynę z którą spoko mi się rozmawiało....usunęła bez powodu.
-Tylko dwa matche to dziewczyny z okolicy
-Tylko z trzema mam kontakt po dziś dzień
-Żadna nie chce się umówić na spotkanie

Jakie są ODKRYWCZE wnioski po tygodniu spędzonym z tinderem?

-Boosty są lepsze od konta premium.
-Nie ma sensu zakładać konta jako przeciętny #niebieskiepaski bo czeka cię w najlepszym przypadku firendzone internetowy.
-Prostytutki są lepszą opcją do przygodnego segzu, płacisz i masz. Na tinderze robisz fikołki z aparatem by zrobić najlepsze zdjęcia, wydajesz hajs na boosty, poświęcasz czas na poznanie fajnej dziewczyny i koniec końców - nic z tego nie masz, bo #blackpill na portalach randkowych jest nie do złamania.

Także, ja się jeszcze parę dni pobawie tinderem a potem usuwam to gunwo. Nie warto było.

#tinder #badoo #przegryw #rozowepaski #divyzwykopem
  • 11
Kim jesteś z zawodu? Ile zarabiasz?


@Marek_Rekus: xDD A co ja mam siebie ogłaszać jako betabankomat?? Mam pracę, mam hajs, mam prawko, mam samochód. Jedynie z rodzicami mieszkam jeszcze - ale to ostatnie info póki co nikomu nie zdradziłem z lasek z tindera, bo jakoś nie było tematu który by o to zahaczał.
Tak czy inaczej, to niepoważnego związku spełnianie tylu kryteriów to i tak brzmi jak żart.
@Pralko-suszarka: brawo, doszedłeś do prawidłowych wniosków. Co do div to kwestia finansowej to w sumie #!$%@? jak i tak booking za powiedzmy free na tinderach jest strata czasu i jeszcze wiekszym skrzywieniem mentalnym. pozostaje jedynie kwestia moralna i brak zdobyczy, ale co to za zdobycz takie próchno co sie #!$%@? na prawo i lewo xD. A najlepiej to w ogóle zrezygnuj ze szmat. Zajmij się rozwijaniem własnych pasji np. alkoholizm albo
@kuperdisco: Coś w tym musi być. Po booście zawsze tinder zdycha na kilka dni i wpada zero lajków. W ogóle boosty to jest dziwna sprawa. Raz dostałem na nim 100 lajków, a raz dosłownie 0 (a zawsze odpalam w niedzielę wieczorem o podobnej godzinie). Tak typowo to jest te 20-40. No ale co z tego jak połowę trzeba odsiać, a potem jeszcze konto dogorywa