Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy tylko ja nie widziałem, ale może ktoś też nie wie, to mówię.

Odcinek s05e14 Stress Relief miał premierę 1 lutego 2009 roku i jest najpopularniejszym odcinkiem serialu. To z niego pochodzą sceny z pożarem w biurze i pierwszą pomocą.

Odcinek jest wyjątkowy, bo wyemitowany został po Super Bowl (finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim). Jest to wielkie wydarzenie w amerykańskiej telewizji i dlatego odcinek musiał być wyjątkowy.

Odcinek obejrzało 23 miliony widzów (dla porównania podobny odcinek Friends obejrzało prawie 53 miliony widzów).

Trwa 40 minut, ma inną czołówkę, sceny z dużym rozmachem, a dodatkowo gościnny udział ma w nim Jack Black, Jessica Alba i Cloris Leachman, którzy zagrali role w filmie który oglądają Andy, Jim i Pam.

Do tego roast Michaela, zgaduję, że ogólnie roasty cieszyły się mega popularnością, no i oczywiście aż wywołująca mdłości romantyczna scena odnośnie miłości Jima i Pam.
#theoffice #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_16372604805g502dq1pzjFDEPh9cw3b3.gif
  • 2
@PyraPrzeznaczenia stworzyli na potrzeby serialu, żeby gwiazdy zaprosić

Cały ten wątek z tym oglądaniem filmu był dziwny, ale to dlatego, że oni chcieli, żeby ten odcinek był taki, żeby spodobał się również tym, którzy nie znali w ogóle tego serialu