Wpis z mikrobloga

W końcu odważyłem się zrobić #pokazmorde jako osoba, która nawet na insta nie wstawia zdjęć swojej twarzy. Po wielu przykrych doświadczeniach w młodości i np. tym, że jeszcze w zeszłym roku przed ważniejszym wyjściem, po zrobieniu fryzury i założeniu spodni, byłem w stanie się rozryczeć i wzięcie się w garść zajmowało mi kolejną godzinę. Tak wiem, trochę gorzkie żale. Dbajcie o swoje zdrowie psychiczne i samoakceptację!
Atypical - W końcu odważyłem się zrobić #pokazmorde jako osoba, która nawet na insta ...

źródło: comment_1637258461LSYqkptlmx49qxWlj2cZqO.jpg

Pobierz
  • 36
@Atypical : dziecko, Ty masz jakąś kosmiczną nadwagę, śmerdzisz, jesteś niesamowicie niemiły dla ludzi, czy chodzisz do szkoły z samymi aktorami z Hollywood czy Misterami Universe?

Aż sobie wpisałem w Google "zdjęcia klasowe LO Warszawa", wlazłem na jakąś stronę, kliknąłem przypadkową III klasę z 2020 roku i mam coś takiego jak na zdjęciu. Na 2 chłopaków to Ty tu byś był w TOP5, w TOP10 na pewno. Co do #!$%@?. Zdecydowanie masz
Silvestre_Cucumeris - @Atypical : dziecko, Ty masz jakąś kosmiczną nadwagę, śmerdzisz...

źródło: comment_1637259165gnsJPXxY44hZQhHDsOrbZT.jpg

Pobierz