Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magicznyjozef: teraz to ty #!$%@?
Tak właśnie się robi, nawet na terapii poznawczo behawioralnej tego uczą gdy masz zaburzenia lękowe z derealizacja czy depersonalizacja
#!$%@?, czekasz i żyjesz xD po co se tym głowę zajmować
@randomowy2137: +1
@magicznyjozef:
od roku mam hppd, pierwsze 3 miesiace jaralem i dalej bralem kartony, wystarczyla medytacja + pozytywne nastawienie, nadal lekki visual snow ktory juz zanika a derealizacja to znikla i nawet nie pamietam kiedy to bylo
hppd to glownie psychologiczna sprawa nizeli #!$%@? neuronow i jesli myslisz ze ci psychiatra pomoze to widac ze twoja wiedza bazuje na pierwszej informacji ktora znajdziesz w google bo glownie psychiatrzy przepisuja
@magicznyjozef: nie robilem dluzszych przerw niz 1.5 msc nadal palilem, pilem i bralem kartony i jest coraz lepiej xDDD
napewno przestanie uzywanai czegokolwiek pomogloby ale tripy pomagaja nie martwic sie tym, tak z ciekawosci skad bierzesz informacje? miales hppd? te pol roku to jakas magiczna data? skad wziales ze pol roku to minimum
@randomowy2137: clonazepam? tez myslalem nad nim, ale czytajac na reddicie to jest rosyjska ruletka, nie ktorym #!$%@? jeszcze bardziej wizje a niektorym tak jak tobie kompletnie naprawilo - wolalem zaufac swojej psychice i jest git
@magicznyjozef: pewnie cos w mozgu tez jest uszkodzone ale to jest juz zapewne efekt samgeo cpania nizeli hppd, mowie z doswiadczenia, postow na reddicie i sam fakt ze hppd powoduje niepokoj, strach a te uczucia
ale pozytywne myślenie nie ma nic do rzeczy.


mi akurat podobał się ten stan,

Mroczki mi zostały po dziś dzień, ale mam w to #!$%@? i żyje dalej
@tarawanfrancuski: czekanie. Po kartonie pierwszym gdy sie kladlem spac mialem kaljedoskop kolorowy przy zamknietych oczach, wyścig myśli, losowe myśli nie trzymające się kupy i czytane nie moim głosem jakby moja wyobraźnia czytała je głosem osób które znam kub nie. Miałem wywalone nauczyłem się technik oddechowych i nauczyłem się zasypiać. Trochę to trwało bo z rok ale zauważyłem że po każdym tripie na czymś czy innym mixie to zanikało i w tej