Wpis z mikrobloga

Mieszkam sama w 42m2 mieszkaniu. Wcześniej za śmieci wg zużycia wody płaciłam około 30 zł, teraz będę płacić 88 zł - czyli 200% więcej.

Dzięki, ku#wa.
Będę wam te śmieci zwozić z całego województwa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#warszawa #zalesie
  • 41
  • Odpowiedz
@Mia900: To najbardziej #!$%@?ński sposób rozliczania jaki mogli wymyśleć i #!$%@? go jeszcze stawkami. Max to 102 zł a za 40m jest 88? Mieszkając na 40m w pojedynkę będziemy płacić 15zł mniej niż cała załoga 150m "hotelu" dla 10 Hindusów. To #!$%@?.

podziękuj PiS za to przy urnie (to oni zmienili prawo)


@Poldek0000: W Warszawie rządzi PO. Mieli do wyboru inne sprawiedliwsze sposoby, n.p. ten co był od roku.
  • Odpowiedz
@Mia900: mam to samo. I na dodatek w domu głównie śpię, więc bardzo mało śmieci produkuję. Wychodzi na to, że będziemy płacili po 1000 zł rocznie. Ja w tym czasie może kilka razy w ogóle skorzystam ze śmietnika.
  • Odpowiedz
@dran2: i niezależnie od sposobu naliczania, same stawki są bardzo wysokie. Gdyby były niskie, to już pal licho czy od metrażu czy liczby okien na południe liczą. Płacisz albo dużo albo absurdalnie dużo i te stawki ustaliło samo miasto.
  • Odpowiedz
ame stawki są bardzo wysokie.


@wonsz_smieszek: Dla mnie ich progresja jest #!$%@?. Stać mnie, ale mam olbrzymie #!$%@? poczucioe #!$%@? niesprawiedliwości i rozgoryczenia za to że będę płacił prawie tyle samo co wielodzietna rodzina albo jakiś milioner mieszkający sam w 200m mieszkaniu na szczycie Złotej. Bo śmiałem przekroczyć 40.
  • Odpowiedz
chciałem sprostować, że mogli zostawić "metodę wodną".


@mjjm: Mogli. Mogli ją dostosować albo się odwołać, jest w ogólnym założeniu zgodna z ustawą, działa w setkach miejscowości.
  • Odpowiedz