Wpis z mikrobloga

@Alakecz: stawialbym glownie na problemy z gra sieciowa i Horizon Arcade, ktorego prawie nie da sie zrobic, bo wiecznie brakuje ludzi. Mielismy z 2 znajomymi sytuacje, gdzie stalismy we 3 przy starcie razem z jakims randomem trabiac do siebie nawzajem, a po starcie arcade okazalo sie ze jestesmy sami ( ͡° ͜ʖ ͡°) o stabilnosci gry przez siec nie bede mowil bo to kopanie lezacego, licze ze
  • Odpowiedz
To ja tylko dodam, że Far Cry 6 koncertowo #!$%@? aktualizacjami. Najpierw wypuścili taką z masą nowych błędów (brak podpowiedzi na mapach, nie zapamiętuje wielu rzeczy, które były zrobione, są problemy z misjami), a teraz poprawili taką poprawką, że mi i kilku osobom na tagu #farcry6 się gra w ogóle nie uruchamia - ktoś tam wpadł na pomysł, że to przez ustawienie polskiej klawiatury w systemie ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
Odgrzewać te same pomysły i jeszcze robić to źle, ja pierydole!
Od kilku lat branża gier to zero innowacji, zapaść. Więcej kolorowych papug do mierzenia równości w zespołach, jakość produktów z pewnością się poprawi!

Jedyne na co czekam obecnie i raczej mnie nie zawiedzie to Total War 3, chociaż studio też z tych "inkluzywnych"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkan997: W #!$%@? sensowne oceny, gdy taki Far Kraj jest minusowany przez Włochów, a GTA tak tragiczne nie jest, lecz ludzie minusuja przez pryzmat nostalgii
  • Odpowiedz
@n4zarh: U mnie poprawił sytuacje , w arcade było z ponad 10 graczy tak na oko, choć wymagana ilość punktów do ukończenia zadań nadal jest przesadzona (szczególnie skakanie przez tarcze) , ledwo co udało się ukończyć 3 zadanie.
  • Odpowiedz
Remaster GTA jest tragiczny, bo ma cenę gry AAA, a jest gównomodem, gdzie boty wygłaszały tekstury.


@skitarii: Nie żeby coś, ale w pakiecie są 3 gry. Jakby każdą Rockstar sprzedawał za $20 to by już nikomu nie przeszkadzała cena xD Już by była spoko niska cena za remaster.

Pomijam jakość
  • Odpowiedz