Wpis z mikrobloga

Dostałem fajne oferty pracy w #programowanie #pracait od pań rekturerek na #linkedin
Niby nie szukam pracy bo dobrze mi jest tu gdzie jestem, boję się zmian aby nie trafić do takiego kołchozu jak opisuje @jaca_66
Czy firmy IT prowadzą czarną listę osób, którym słabo poszło na rekrutacjach? Doświadczenie i dupogodziny to jedno, ale jak z biegu bym poszedł na rozmowę rekrutacyjną to pewnie bym się wywalił na jakiś teoretycznych pytaniach z którymi nie mam styczności na codzień.
Chcę iść na rozmowę rekrutacyjną dla treningu bez spiny, a jeśli firma wyda mi się spoko i będa mnie chcieli za dobrą kasę to może i bym zmienił obecną pracę.
  • 12
@TMP_2137: @pieczony-ziemniaczek: Nie wiem, ale jak kiedyś aplikowałem do firmy X i źle mi poszło, to teraz nie odpowiadają na moje CV (mimo że minęło już trochę i nadrobiłem zaległości w doświadczeniu i wiedzy). Może to efekt zmian na rynku i większej konkurencji, ale kto wie.. Może zależy od firmy
@pieczony-ziemniaczek: idź na luzie - idziesz bez przygotowania, więc to pewnie i tak nie jest firma twoich marzeń (inaczej byś się przygotował) więc jak nie pójdzie i wpiszą na czarną listę to nic nie tracisz.
Ale i tak nie wpiszą, bo takiej listy nie będzie :)