Wpis z mikrobloga

Aż dzisiaj specjalnie wleciały u mnie Fakty TVN i TVN24, aby sprawdzić, czy to prawda, że tak manipulujo. Materiały, które widziałem były totalnie neutralne (nawet puszczono nagranie dzieciaka, który rzuca kostką w stronę Policji). Wspominano oczywiście o trudnej sytuacji imigrantów, ale każdy kto ma odrobinę empatii to zrozumie. Także jak zwykle #bekazprawakow którzy widzą wroga we wszystkich i wszędzie. Puknijcie się w głowę XD

#bekazpisu #bekazprawakow #tvn #bialorus
  • 30
@kropla_bez_kitu_benc: tez wchodzę od kilku dni sprawdzić jak wyglądają te słynne nagłówki tvn24.Pl. I nie ma tam nic jadącego po Polsce, są normalne materiały. Wykopki się wzajemnie nakręcają, wklejając w kółko te same kilka nagłówków, często bardzo starych. Albo wklejając pojedyncze twitty aktorów występujących w serialach TVN i traktują jakby to była linia telewizji bo aktor z serialu który kupili tak mówi.
Z opozycji tez wybrali sobie 3 osoby i cała
@pawelczixd: ja nie wiem czy to zawsze są celowe manipulacje. Siedzą w swojej bance, nie wchodzą regularnie na stronę TVN czy nie oglądają tvn24 tylko widza ze na Twitterze konfy to wrzucili taki nagłówek a kolega z tej samej banki przeforwardowal screen. I to jest jedyne źródło wiedzy o aktualnych wydarzeniach bo nie ma czasu albo jest uprzedzony czy nieufny wobec niektórych źródeł albo na tyle dobrze się bawi:jest doceniany w
@kropla_bez_kitu_benc oglądam TVN cały czas i z mojej perspektywy to oni teraz zmienili (rozszerzyli) narrację. Na etapie małego koczowiska był przekaz koniecznie wypuszczać, nasze służby złe. Na etapie dzieci z Michałowa był przekaz mury złe, wnyki Blaszaka. Teraz dopiero jest przekaz nie wolno wypuszczać a jak ktoś przejdzie nielegalnie to powinien być zaopiekowany.
Bo konserwy oczywiście manipulują plując jadem na całą resztę przytaczając cytaty Tuska i reportaże TVNu z początku kryzysu, gdy ten jeszcze kryzysem nie był i narracja była taka, że moglibyśmy pomóc tym 10 ludziom z Afganistanu. Prawaki się zesrały i wciąż wierzą, że to jedyna narracja całej platformy.

Aż dzisiaj specjalnie wleciały u mnie Fakty TVN i TVN24, aby sprawdzić, czy to prawda, że tak manipulujo. Materiały, które widziałem były totalnie neutralne