Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Od sierpnia mam problemy ze snem - co kilka dni budzę się w nocy, czasami raz, czasami więcej. Od listopada zaburzenia snu nasiliły się, pobudki są prawie codziennie. To powoduje, że chodzę z podkrążonymi oczami i rano w pracy walczę z silną sennością. Robiłam badania - cukier, panel tarczycowy, insulina, morfologia, żelazo, mocz wszystko w normie. Skłaniam się ku temu, że winna może być depresja, a przyjmowany przeze mnie Zoloft nasilił objawy, ale nie chcę go zmieniać, bo bardzo mi pomógł na OCD. Teleporadę z psychiatrą mam dopiero w styczniu. Znacie jakieś sposoby, żebym w miarę wyregulowała sobie sen i wytrzymała do stycznia? #depresja #zdrowie #sen #zalesie
  • 17
@Habitican: Gadałam o tym z psychoterapeutką xD do rodzinnego nie pójdę, bo nie mam na tego buraka sił, ,a psychiatrę mam w styczniu, więc ratuje się w tej sytuacji radami ludzi z Internetu. Pewnie głupie, ale co mi szkodzi XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaczytanaa: zioła musisz stosować regularnie, żeby dały efekt. Na początek proponuję zadbać o sen - unikać korzystania z komórki przed snem, regularnie kłaść się spać. Ze wspomagaczy to na początek melatonina będzie spoko, można też spróbować z CBD. Myślę, że warto przejść się do lekarza, bo zaburzenia snu związane są z różnymi chorobami, np. Tarczycy.