Wpis z mikrobloga

Szukam godnego polecenia jakiegoś regenerującego kremu do rąk.
Dłonie mam tak zajechane od drążków i sztangi, że nie mają kiedy mi się te zerwane skórky zregenerować.
W ogółe warto inwestować w takie cuda? W internetach znalazłem taki krem Repeat Hand Cream, ale 50zl za 50ml to ja nie zapłacę. Tańsze fachowe zamienniki, czy wizyta w rossmanie lub hebe załatwi temat ?
#silownia #mikrokoksy
  • 15
@JedrusPyzdra: te pyzdra z kijem w dupie. ponieważ mnie zablokowałeś to odpowiem ci tu:

@JedrusPyzdra: cała publikacja o MSN jest w stylu "wydaje się to i wydaje się tamto". I jest bardzo ograniczona, nie bierze pod uwagę innych aspektów, bo ktoś inny mógłby stwierdzić, że nie wolno tłumić reakcji zapalnych wynikających z ćwiczeń, bo wtedy jest dużo gorsza regeneracja i spowolniony rozwój mięśni. Tak działa np ibuprofen, gdzie są badania
@JedrusPyzdra: jesteś sztywny jak kij od miotły i takim drętwotom szkoda nawet odpowiadać. Gdyby nie to, że cały ten monolog napisałem, zanim zobaczyłem twoją debilną blokadę, to olałbym to, bo plusy mam głęboko.
@kozak1920: w Rossmannie jest bogaty krem do twarzy dla dzieci baby dream - ma spoko skład, powinien pomóc, ale jak jest bardzo źle to koniecznie smarować na noc i po każdym myciu rąk i to na grubo. Sprawdzi się też każdy krem zimowy dla dzieci czy też dla dorosłych, aby w składzie tlenku cynku nie miał. Fajny jest też Weleda baby na niepogodę. Używam takich kremów do swoich spękanych rąk i