Wpis z mikrobloga

#rosyjski #rosja #ukraina #bialorus
Priwjet, mam prośbę: potrafilibyście zapisać tekstem ten krótki komunikat który jest nadawany od 1:50. Chciałbym to paru osobom z Europy pokazać plus też treść tego oryginału, chodzi o cyrylice nawet aby wrzucić w Google Translator i sami zobaczą.

Spasiba :)
Miałem rosyjski 3 lata w gimnazjum ale to był terror a nie nauka ;P
Saeglopur - #rosyjski #rosja #ukraina #bialorus 
Priwjet, mam prośbę: potrafilibyści...
  • 21
  • Odpowiedz
@diabeu255: Majster to ja wiem, mi chodzi o zapisanie tego cyrylicą po rosyjsku/białorusku - ja to chce pokazać osobom m.in. w Norwegii, tak że też sie wrzuci w Google Translate i mają na własne oczy
  • Odpowiedz
@Saeglopur:
Koledzy opamiętajcie się, my Słowianie z ludźmi tak nie postępujemy co pomyślą o was wasze dzieci , żony, matki, kiedy dowiedzą się jak postępujecie z innymi ludźmi, Bóg na was patrzy i widzi co robicie innym ludziom
  • Odpowiedz
@d4n3k: Kierowniku ja wiem, ja chce to Norwegom pokazać. Chodzi mi o transkrypcje oryginalną, cyrylicą, tak jak ona mówi - na surowo żeby to zapisać cyrylicą po rosyjsku/białorusku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Saeglopur: ничто не оправдывает страданий женщин и детей. Позвольте им отсюда уйти. Беларусы! Соседи! Очень Вас просим: опомнитесь! Сможете ли Вы после всего этого посмотреть в глаза своим жёнам и детям?
  • Odpowiedz
Chciałbym to paru osobom z Europy pokazać plus też treść tego oryginału, chodzi o cyrylice


@Infiniti46: Ehhhhh kolejny, kierowniku mi chodzi o cyrylice, oryginał, ja to chce pokazać Norwegom
  • Odpowiedz
ничто не оправдывает страданий женщин и детей. Позвольте им отсюда уйти. Беларусы! Соседи! Очень Вас просим: опомнитесь! Сможете ли Вы после всего этого посмотреть в глаза своим жёнам и детям?


@Jahcob: Dzięki Miras :*
  • Odpowiedz
przekaz jest ten sam. Zaraz poproszę swoją białoruską o dosłowne tłumaczenie jak chcesz


@Jahcob: :*
I tak z ciekawości to rosyjski czy typowo białoruski? Jeśli jest w ogóle róznica, ale brzmi zrozumiale dla nas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Saeglopur: Коллеги, одумайтесь! Мы славяне так с людьми не поступаем. Что о Вас подумают Ваши дети, жёны, матери, когда узнают, что Вы так поступаете с невинными людьми? Бог на Вас смотрит и на то, что Вы делаете. Перестаньте причинять боль невинным людям.
  • Odpowiedz
@Jahcob: Oootóż to! Bo tam słyszałem wyraźnie to Koljedzy i bóg na was smatri - teraz sie zgadza idealnie! Dzięki! Ślę! Masz pozytywny wkład w informowanie w Europie co sie realnie dzieje :)
  • Odpowiedz