Wpis z mikrobloga

Patrząc jak konsole szybko schodzą ledwo po pokazaniu się ciekaw jestem ile osób kupiło konsole, bo ceny kart graficznych osiągają horrendalne ceny, a w innym wypadku by nie kupili
#ps5 #ps4 #xbox #xboxone #pcmasterrace

czy kupiłbyś konsole gdyby karty graficzne były w normalnych cenach

  • tak 66.7% (134)
  • nie 33.3% (67)

Oddanych głosów: 201

  • 12
@camos Ja jestem pcmasterrace a myślę czy nie kupić xbox series S do sypialni jako odbiornik game passa. Taka Ska ma fajna cenę. Choć trochę ostatnio wzrosła ta cena.
@camos: kupiłem SeSa bo w GPU wszystkie fajne gry są tylko na Xklocka. Odkąd jest chmura to nie jest już aż tak ważne no ale choćby do boostowania konta w forzie się przydaje - konsolka cyka okrążenia a ty możesz sobie spokojnie pracować.
@camos: no jeśli o mnie chodzi to nie kupiłbym konsoli bo nastawiałem się na mocarnego pcta. W sumie cała ta sytuacja z drogimi kartami graficznymi zmieniła zupełnie moje nastawienie do konsol na których nie wyobrażałem sobie gry na dłuższą metę. Teraz to w sumie mogę się określić konsolowcem pełnej krwi bo nie wrócę do gamingu na komputerze. Co najwyżej kupię lapka do xboxa żeby pograć w lolka i tekstowe rp.
@Jubei: Lepiej późno niż później. Ja to odkryłem lata temu a i tak są ludzie co dalej ładują w jakaś skrzynkę do wyświetlania pixeli pare tysięcy. Cały świat już wie ze do grania są konsole a komputer jest do pracy, u nas chyba jest ostatni bastion PC gamingu.
Mistrzowie świata w call of duty grają na konsolach, na padach, tak w gwoli ścisłości jak ktoś powie ze konsola jest dla dzieci