Wpis z mikrobloga

Oglądałam kiedyś programa jak wypowiadali się Ci bogatsi i mówili o tym, że nie chcą sprawdzać sobie biedoty bo inaczej u nich taki sam syf powstanie


@Ulany_Utopiec: przecież ci bogaci wywodzą się z dokładnie tego samego syfu i to są dokładnie ci sami ludzie. Różnica jest tylko i wyłącznie taka że jedni mieli farta urodzić się na ropie.
@Ulany_Utopiec: spoko, pojedź za granicę i się dowiedz co o nas sądzą miejscowi XD dla nich arab, rumun, polak to to samo bydło. I się w sumie nie dziwię. Studiowałem za granicą i spotkanie tam Polaka to w 3/4 przypadku wiązało się ze spotkaniem zakazanego ryja XD

Nie widzę zupełnie różnicy między prymitywni arabami a prymitywnymi polakami
@PeterGosling: Spoko mam rodzinę za granicę i trochę jeździłem. Nie byłem wszędzie na świecie ale takie uogólnianie to słyszałem wszędzie. I nigdy nie zostałem potraktowany jak bydło tylko dlatego, że byłem Polakiem. Wiem jak nasi potrafią się zachować, ale też wiem jak potrafią Anglicy albo Niemcy. Tylko my nie gwałcimy na potęgę ani nie robimy innych rzeczy na chwałę allaha. Plus bardzo dużo Polaków ciężko pracuje za granicą a nie tylko