Wpis z mikrobloga

@giko123: opłaca, masz mieszkaniówkę i do łapy około 2600zł do ręki. Kolega (straszna sierota) po 5 latach teraz zarabia 3600zł do ręki plus mieszkaniówka. Jak chcesz więcej to zapraszam do transportu. Na start 6tyś u polskiego dziada albo 2tyś euro plus minimalna u dziada zarejestrowanego w Belgii. W domu co trzy tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bin_Laden: Ogólnie pracuje w restauracji, więc transport na pewno nie, jak ja nawet prawka nie mam XD Mam 220 dniówki, ale po nowym roku bardzo możliwe, że miałbym 250, bo jednak te 220 to nie jest dużo. W restauracji fakt faktem trzeba trochę popracować, a jednak szybsza emeryturka kusi. Może wyszedłbym nawet z #przegryw XD
@giko123: 3.2k podstawy + mieszkaniowka(zalezy od miejscowosci, ale tak 500-800zl) i bonus za sluzby. Na start do ręki taki 4-4.2k zl. Jak za lezenie i nic nie robienie to ok kasa. Masz prawo do wykupu mieszkania za okolo 15% wartości lub odbior ekwiwalentu za kazdego członka rodziny w wysokości 40k zl na koniec służby. Sluzba trwa 25 lat.
@SarahC: co? XD Przeciez masz wybor albo bierzesz mieszkanie za darmo albo dostajesz hajs do wyplaty. Po paru latach służby masz prawo wykupu mieszkania za grosze + wojsko remontuje Ci je do stanu deweloperskiego za free. Jeśli nie wykupisz mieszkania to(tutaj moge mylic sie co do kwoty) dostajesz na koniec służby odprawe wysokości 40k zł za głowę rodziny(przykładowo ty+zona+2x dziecko to 160k zl).
To tak w skrócie mieszkaniówka @Pioter_Polanski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: Czyli po miesiącu zbierania czereśni jesteś specjalistą widzę ?( ͡° ͜ʖ ͡°), bardziej polecam sprawdzić w ustawie o uposarzeniach ile zarabia żołnierz i co mu się należy a nie słuchać wykopków w internecie.