Wpis z mikrobloga

@afromort: nie nastawiaj się na żaden, wybierz kilka modeli, idź do kilku sklepów i pomierz :) Może być tak zę się nastawisz na jeden a okaże sie, że leży 100x gorzej niż ten z ,,kolejnych" miejsc :)
@afromort: Mam ten kask, jestem zadowolony. Wybrałem go bo najlepiej mi leżał na głowie - to było główne kryterium, każdy ma inny kształt głowy. Fajny lakier perłowy, nie widać tego na zdjęciu. Powierzchnia łatwa w myciu.
Z minusów to jak przybierasz pozycję mocno sportową i chowasz się za owiewką to wzrok pada na cienką lukę nad pinlockiem. Ale tak do jazdy turystycznej spoko. Intercom idealnie wchodzi w przygotowane miejsca w kasku.
@afromort: Mierz wszystko co się da, ja się napaliłem na GT-Air 2 a okazało się, że zupełnie nie pasuje do mojego łba i ostatecznie skończyło się na RPHA 70 - który mogę po pierwszym sezonie polecić - fajny kask, z blendą, dobra wentylacja, dostępne różne malowania i szybki, dość lekki - ogólnie wad na razie nie zauważyłem, jak chroni łeb nie sprawdzałem i mam nadzieję, że nie będę sprawdzał ;P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@afromort: tak jak koledzy wyżej pisali, przymierzaj, serio. Sam miałem na oku shoei x-spirit 3 i arai rx7v. W końcu kupiłem AGV corsa R na promocji za połowę ceny arai rx7v. W shoei czubkiem nosa gniotem szczękę kasku xD. Z AGV jestem mega zadowolony, a arai leżał zajebiście na mojej głowie w porównaniu do shoei, ale niestety budżet na wymarzone malowanie nie pozwalał mi, więc arai za 2 lata wpadnie.