Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że w tym wszystkim chodzi o trash talk i kto czyją matkę bardziej wyzwie, ale finalnie jakkolwiek to nie zabrzmi, Boxdel jest pracodawcą Kasjo i po co on ma się w ogóle bawić w jakieś przepychanki słowne? Od początku powinien ustawić tę granicę tak jak Gola.

Dla mnie jedynym wyjściem z sytuacji Bombla to powiedzenie wprost. Słuchaj Kasjo, koniec Twojego szczekania w moim kierunku. Jeszcze raz nie okażesz mi szacunku, a #!$%@? z tej federacji i #!$%@? mnie to obchodzi. Naura.


#famemma
  • 10
@30062018: Po pierwsze to pasternak, rozpara i gola zrobili z niego popychadło po drugie to #!$%@? mu w dupe bo to chorągiewka jak masz fejm i jesteś na topie będzie nazywał cię przyjacielem i klepał po plecach a jak tylko powinie ci się noga to wbije Ci nóż w plecy. Po trzecie włodarze go nie wyjebią bo przynosi hajs federacji a żaden z pozostałej trójki nie będzie tracił pieniędzy dla obrony
@GoodGuyChucky93: @el_chapo_2020: @nomenklatura_pospolstwa:

No i to jest właśnie płytkie myślenie, bo kasa i wyświetlenia i takim tokiem taki idiota Kasjo ma ego #!$%@? w kosmos i każdemu pluje w twarz. Patrząc na ich strukturę organizacyjną, Kasjo jest pachołem, jednym z wielu. To, że robi wyniki to jedno, ale to że nie szanuje swojego pracodawcy, #!$%@? coś od środka, czuje się zbyt ważny to drugie. Kazdy poważny zarząd stanie za
Kazdy poważny zarząd stanie za członkami zarządu murem, bo inaczej osmiesza cała firmę. Nikt nie powinien być ważniejszy niż jakikolwiek klub czy firma.


@30062018: ale ty myślisz że Fame to jest Lockheed Martin czy Ernst & Young xD po za tym co on takiego powiedział na bombla? Nie bój się tam się przelewają grube miliony to ludzie w cieniu siedzą i liczą co się opłaci a co nie