Wpis z mikrobloga

#pokazkota #kot Mam do was pytanko, ile zarelka na dobe je wasz kot? Bo ciekawy jestem na ile puchy starczają, on różnie od 150 do 200 gramów mokrej, plus suchej do 50 gramów, rośnie w oczach xD Zastanawiam się ile mu puszek zamówić, teraz jeszcze mamy koło 15 sztuk puch, ale idzie nowy miesiąc.
Pobierz D.....j - #pokazkota #kot Mam do was pytanko, ile zarelka na dobe je wasz kot? Bo cie...
źródło: comment_1636954467sUr9Ayq8LTETBzpLmNhi2t.jpg
  • 20
@szybonit: @NicNowego: Miałem kota, był ze mną 18 lat i na starość już nie jadł tak dużo ze 150 mokrej na dobe, i troszke suchej, no i wiadomo że mięso jak było na obiad. Ja gówniakowi kupywac jeszcze będę puszki po 200g, bo raz je 150, raz 200, a dzisiaj chyba pójdzie na rekord bo polowy 200 gramowej puchy od 22 już nie ma xD. Fajne kicie, to matula z
@Dziarskiluj moje czasami jak zostawiają to dojadają po 15/20 minutach, czasami po pół godzinie. Dłużej staram się im nie zostawiać, żeby się nie zepsuło. Jak Twój kotek będzie głodny, to na pewno jakoś Ci da o tym znać - moje siadają obok zapasu puszek xD Koty nie są spokrewnione, postanowiliśmy z niebieskim starszego dokocić i to była jedna z lepszych decyzji ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dziarskiluj: Małe kotki to pochłaniacze jedzenia. Potrzebują często więcej jedzenia na dobre niż dorosłe koty ponieważ rosną. Mój kot gdy był kociakiem, albo małe koty tymczasowe, potrafiły opedzlowac w dóbr 300 gram puchy. Teraz mój, dorosły już kocur, 200 gramowa puszkę potrafi męczyć 1,5 doby a czasem i 2. Podobnie dorosłe koty, które u mnie były na tym czasie, jadły zdecydowanie mniej (pomijając jednego kota z syndromem głodu) niż kocięta.

Aktualnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dziarskiluj: Dobrze, obecnie się wydłuża, przybiera masy kostnej. Kociaki Jak przestają być ładne i puchate zamieniają się w takie śmieszne pokraki z długimi ogonami i łapami. Dopiero koło roku gdzie mniej więcej osiągną docelową długość zaczyna iść w tłuszczyk i mięśnie.
@dr_Batman: To dobrze, ja mam wrażenie że rośnie w oczach, wydaje mi się ze jest już całkiem duży, ale to pewnie przez geny, bo matka brytyjka mieszana z dachowcem, ojciec maine coon z ragdolem, to pewnie te 4, czy 5 kg ważyć też nie będzie.