Wpis z mikrobloga

@Larsberg: kilku rzeczy, m.in. jak pokonujesz zakręty, jak bardzo agresywnie wyprzedzasz i czasami złośliwości drogowych. Jest trochę fajnych opisów i filmików dotyczących tych systemów
ujdzie - @Larsberg: kilku rzeczy, m.in. jak pokonujesz zakręty, jak bardzo agresywnie...
  • 0
@ujdzie Jak dla mnie wszystkie te drivatary tak samo pokonują zakręty. Np nigdy nie driftują tylko zawsze mocno zwalniają przed zakrętem. Starć "ciało w ciało" raczej unikają a przecież prawdziwi gracze uwielbiają "walić z bara".
@Larsberg: są delikatne, fakt ;) Ale jak tak jeździłem w 4 więcej to widziałem, że nie są identyczne, zawsze jeden coś tam bardziej odwalał. W innych wyścigówkach to jak po sznurku wręcz jeździły w porównaniu z forzą.

Tak się głośno zastanawiam, ale w FH4 w cotygodniowych zawodach Trail często były mega agresywne na początku wyścigów. W 5 jeszcze za mało grałem online, żeby to zauważyć.
  • 0
@ujdzie Agresywne CPU to było w starych Need for Speed'ach choćby w takim Hot Pursuit 2. W połączeniu ze skopaną fizyką kolizji prowadziło do sytuacji w których nasz wóz po lekkim szturchnięciu przez komputerowego oponenta często robił obrót wokół własnej osi i wypadał z trasy. Na szczęście w Forzy fizyka jest dużo bardziej dopracowana i takie "przepychanki" na trasie nie skutkują zaliczeniem krzaków.