Wpis z mikrobloga

Jeden jest w pół sparaliżowany, drugi nie ma nogi i grozi mu utrata drugiej.


@Bombel757: Żadna nowość. Coleman od dawna walczy z chorobami. Świadomie zapłacił dużą cenę za to by być najlepszym i zapisać się w historii światowej kulturystyki. To, że nie stosuje się do zaleceń lekarzy to inna sprawa.
  • Odpowiedz
i żaden nie żałuje, że był najlepszy na świecie i zrobiłby to drugi raz ¯_(ツ)_/¯

@Kasahara:

Świadomie zapłacił dużą cenę za to by być najlepszym i zapisać
  • Odpowiedz
@vostok: ta i kłamią w wywiadach - bo każdy tylko klamie
akurat to pytanie czy Ronnie żałuje było mu zadawane wiele razy
swoją drogą z innych sportów/mistrzów nie słyszałem nigdy wypowiedzi, że ktoś żałuje - każdy przeciwnie. No ale chyba, że przyjmiemy, że wszyscy kłamią ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo jak w ankiecie czy wzieliby tabletkę, po której rok umrą aby miec 100 % na
  • Odpowiedz
@vostok: ^ przysiądę i znajdę, bo podobne wypowiedzi były flexa jakiś czas po amputacji; a teraz ze szpitali w relacjach to tylko odpaliła mu się wiara w boga
  • Odpowiedz
ta i kłamią w wywiadach - bo każdy tylko klamie


@Kasahara: daj spokój, wiem, że panuje tu kult koksów, który sam skrzętnie podtrzymujesz, mimo że sam w jakimś tam momencie (chyba ciut po szpitalu) przyznałeś, że schodzisz z koksu, bo powoli zdrowie zaczynało się sypać (częste infekcje i coś tam jeszcze), wiem że to szlachetne tak wierzyć w to co ci kulturyści mówią pod publikę, w wywiadach, żeby "uszlachetnić" swoje
  • Odpowiedz
@vostok: ja absolutnie nie żałuje niczego więc Cię zawiodę. No chyba, że też według Ciebie kłamie. Naprawdę wielu ludzie nie chce być "szaraczkiem" i woli się szybko spalić niż wypalać powoli i za swoje idee, cele oddać coś - czy to wysiłek, zdrowie. Nie każdy podchodzi amatorsko do tematów. Nie musi to być w ogóle sport czy cokolwiek wspólnego z dopingiem ale jakiekolwiek hobby. Tak samo jakbyś zapytał kogoś kto
  • Odpowiedz
ja absolutnie nie żałuje niczego więc Cię zawiodę. No chyba, że też według Ciebie kłamie.


@Kasahara: skąd wytrzasnąłeś, ze wmawiam Ci że czegoś żałujesz? Zresztą jesteś przykładem tego, że odpuściłeś to swoje spalanie się ogniu sławy, bo bałeś się że organizm się rozsypie. Przecież ze swoją filozofią powinieneś brnąć w tą pasję za wszelką cenę, a poddałeś się przez kota.

Bo Ty sobie założyłeś, ze wszyscy Cię okłamują, a Ty jedyna ostoja masz
  • Odpowiedz