Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko wytłumaczy mi ktos sensownie dlaczego po stymulantach (cmc mmc i tak dalej) i euforykach po przejedzeniu nawet niecałego grama mam ostatnio objawy jakby schizofrenii paranoidalnej (paranoje, słysze obce głosy w głowie, halucynacje, słyszę również dzwięki i głosy z zewnątrz głowy)? na trzezwo te objawy również się pojawiły ale są znacznie mniej intensywne. Czym to jest spowodowane? Jedyne odpowiedzi jakie dostałem to "zryty łeb" no ale jak zryty, nikt mi nie potrafi wyjaśnić co to oznacza zryty umysł
  • 45
  • Odpowiedz
@vKING: schizofrenia to choroba dziedziczna i odziedziczyłeś podatność na nią, może się to wszystko skończyć nawet ciężką schizofrenią

skoro objawy masz tylko po stymulantach to może jeszcze choroba się jeszcze nie rozwinęła, ale widać potencjał do niej

na pewno skończ z marihuaną i nie tykaj psychodelików pod żadnym pozorem
  • Odpowiedz
przy schizie stymulanty robią większe zamieszanie niż psajko


@randomowy2137: stymulanty mogą powodować psychozy przy dużym obciążeniu receptorów dopaminowych, ale po paru dniach przerwy może wszystko wrócić do normy

psychodeliki znowu nie wiadomo właściwie jakim mechanizmem ale mogą spowodować psychozę trwającą do końca życia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przy schizie stymulanty robią większe zamieszanie niż psajko


@randomowy2137: stymulanty mogą powodować psychozy przy dużym obciążeniu receptorów dopaminowych, ale po paru dniach przerwy może wszystko wrócić do normy


Tak, ale w przypadku gdy jesteś tylko przecpany, a nie masz schizofrenii ukrytej.

psychodeliki znowu nie wiadomo właściwie jakim mechanizmem ale mogą spowodować psychozę trwającą do końca życia

@steppenwolf90:
Jasne, ale w przypadku gdy masz schize

Tak w skrócie :3
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
dziękuję wam za poświęcony czas i odpowiedzi które brzmią sensownie. na dniach skontaktuje się z psychiatrą, moze to będzie impulsem do rzucenia tego bialego syfu XD
  • Odpowiedz
na trzeźwo już też ale na trzeźwo są one mniejsze troszke


@vKING: skończ z dragami na dobre albo skończysz jak zombie wegetując na końskich dawkach neurolepotyków, taka szczera porada od serca
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: @randomowy2137: no wlasnie ostatnio dziewczynę poznalem i nie cpalem 2,5 tygodnia (dla mnie to był ogromny sukces bo cpalem codziennie po kilka g) Kazda osoba w otoczeniu zauważyła zmiane na plus w zachowaniu i nawet w wyglądzie, szczerze w #!$%@? mnie to motywuje. no ale pech chciał że nieszczęścia chodzą parami i po 2,5 tygodnia trzeźwości w przeciągu trzech godzin wydarzyło się w #!$%@? nieprzyjemnych i przykrych dla mnie
  • Odpowiedz
@vKING: pomogę ci tak na serio, zrobię dłuższego wpisy o schizofrenii, ziole i leczeniu bez #!$%@? neuroleptyków, antydepresyjnych klasycznych, (SSRI/SNRI-syf), a farmaceutyką która leczy problem u zarodka, albo przynajmniej blisko zarodka, tylko mi przypomnij tak najlepiej we wtorek pls
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vKING: pomogę ci tak na serio, zrobię dłuższego wpisy o schizofrenii, ziole i leczeniu bez #!$%@? neuroleptyków, antydepresyjnych klasycznych, (SSRI/SNRI-syf), a farmaceutyką która leczy problem u zarodka, albo przynajmniej blisko zarodka, tylko mi przypomnij tak najlepiej we wtorek pls

@grzmiel_psycho: post na podstawie nauki Jarka lichwaly, nie?
randomowy2137 - > @vKING: pomogę ci tak na serio, zrobię dłuższego wpisy o schizofren...
  • Odpowiedz
@randomowy2137: @jakub1212: się #!$%@? śmiejcie, bo ja wyleczyłem poważną „schizofrenie” wywołaną synt. kanna, co #!$%@?łem w życiu takie rzeczy że głowa mała, mnie łatwo łapią schizy po ziole, ale jak teraz mam czysty łeb bo wiem co brać i mogę jarać ile chce, bez ograniczeń xD a synt. kanna działa bardzo podobnie w wielu aspektach co THC, tylko że THC o wiele słabsze
  • Odpowiedz