Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko wytłumaczy mi ktos sensownie dlaczego po stymulantach (cmc mmc i tak dalej) i euforykach po przejedzeniu nawet niecałego grama mam ostatnio objawy jakby schizofrenii paranoidalnej (paranoje, słysze obce głosy w głowie, halucynacje, słyszę również dzwięki i głosy z zewnątrz głowy)? na trzezwo te objawy również się pojawiły ale są znacznie mniej intensywne. Czym to jest spowodowane? Jedyne odpowiedzi jakie dostałem to "zryty łeb" no ale jak zryty, nikt mi nie potrafi wyjaśnić co to oznacza zryty umysł
  • 45
  • Odpowiedz
@vKING raczej powinieneś porozmawiać o tym z psychiatra. Powiedzieć o narkotykach itp. może tak byc, że coś tam se w bani uruchomiłes po ćpaniu.
Nie brzmi to w każdym bądź razie dobrze. Zapisz się do lekarza.
  • Odpowiedz
@Aqvis: nie masz nic do wniesienia to sie nie udzielaj, jestem swiadomy ze cpanie #!$%@? mi leb i nie musisz mi tego mówic, chce po prostu dowiedziec sie czegos wiecej zanim wybiore sie do psychiatry.
Swoja droga boje sie troche mu o wszystkim gadac bo mam przeczucie ze mnie do psychiatryka pośle xd
  • Odpowiedz
a i chcialem jeszcze dodać ze od zawsze po marihuanie miałem same badtripy (lęk niepokój bądź też właśnie te objawy schizofrenii, to jest początek schizforenii czy jakas psychoza po cpaniu?
  • Odpowiedz
@coco-cola: moglbys bardziej rozwinąć jesli masz czas? bede wdzieczny. Po prostu chce wiedziec co tak właściwie zazsło w mojej głowie oraz czy będzie się to nasilało nawet jesli przestane walic
  • Odpowiedz
@vKING: Bliska mi osoba miała takie same objawy, po narkotykach i na trzeźwo i niestety diagnoza to schizofrenia. Oczywiście u ciebie nie musi tak być. Lepiej zgłoś się do psychiatry.
  • Odpowiedz
@Krokiruks: chyba pojde bo z kazdym razem objawy sie juz nasilaja, wczoraj w nocy wychodzilem przed dom bo slyszalem tam grupke ludzi ktorzy sie ze mnie smieja xd
moja mama ma schizofrenie paranoidalna ale bardzo lekką, moze odziedziczyłem jakąś podatność na tę chorobe? nie mam pojecia
  • Odpowiedz
@vKING Z tego co wiem to nie jest choroba dziedziczna, ale głowy uciąć nie dam. Lepiej iść do lekarza, brać leki i żyć normalnie niż #!$%@?ć jakieś krzywe akcje. Z czasem ta choroba jakby przejmuje kontrolę i już sam nie będziesz wiedział co jest urojeniem, a co prawdą. Oczywiście w trakcie leczenia żadnych używek :)
  • Odpowiedz
@Krokiruks: nie no to wiadomo, z używkami to leczenie sensu by nie miało. Jak myślisz jak psychiatra na to wszystko zareaguje? Jaką mam pewność że nie wyśle mnie przymusowo do jakiegos psychiatryka albo monaru?
  • Odpowiedz
@vKING Nikt cię nigdzie przymusowo nie umieści jeśli jesteś pelnoletni i nie stwarzasz zagrożenia dla siebie lub innych. Lekarz może zaproponować żebyś się położył na oddział żeby postawić prawidłową diagnozę, ale ty nie musisz się na to zgadzać. Pewnie dostaniesz coś przeciwpsychotycznego, ale to już zależy od diagnozy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vKING: miałeś podwaliny pod schize, lub to jest jedyny mały epizod i ci minie
#!$%@?łeś łeb ćpaniem i tyle
Jedynie co możesz zrobić w swojej mocy to jeść normalnie, przestać ćpać i obserwować czy się coś na lepsze zmieniło, jak nie to psychiatra
  • Odpowiedz