Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
#przegryw #wykop ##!$%@? Nieironicznie wykop to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogły mnie spotkać. Bez wykopu bym zgnił i oszalał totalnie na tej wsi, a tak przynajmniej mam zajęcie, mogę coś ciekawego poczytać codziennie, wstawiam sobie memy z nosaczami, januszami i ludziom się to podoba, mam bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wykop to relikt wśród współczesnego normickiego internetu, wiele można mówić złego o wykopie i często słusznie, ale jest kilka poziomów wyżej niż oskarkowe social media twitter, fb, tiktok itd. Na tym portalu można łatwo zaistnieć, ale jednocześnie jest na tyle duży, że codziennie się dzieje coś nowego.

Smutne jest jednak to, że przez brak realnej konkurencji wykop jest w stagnacji od wielu lat, layout strony taki sam od 2014, podstawowe bugi nienaprawione, brak jakiejkolwiek modernizacji poza dodawaniem jakichś prostych obrazków na belce strony jak są święta, społeczność też już ma coraz mniej ochoty i aktywność w porównaniu z tym co było te 3,4 lata temu jest zauważalnie mniejsza. Administracja wykopu ma dwie drogi, którymi może pójść, albo zacznie portal rozwijać i wykorzysta szanse, albo nie zrobi nic i stagnacja będzie postępować. Upadek nie będzie tak gwałtowny jak nk, bo brakuje konkurencji, ale za x lat będzie np. 3 razy mniej wpisów niż teraz i zostanie jedynie cień dawnej chwały. Ja zostanę na wykopie do końca.
Pobierz
źródło: comment_1636919954K2jlyE9VPYqXAOUfo3xO78.jpg
  • 4