Wpis z mikrobloga

dzień 9 walki z covid… żona obudziła sieni mówi ze czuje się lepiej.. kaszel ja dalej meczy bardzo ale już bierze antybiotyk oraz inhalacje na receptę. ja wstałem jakiś zawalony.. flegma czy coś ale gorączki nie mam także wysmarkuje to gowno.. kaszel drugi dzień mi ustał ale gardło podrażnione miejmy nadzieje ze nawrotów nie będzie.. będę powtarzał jak cały czas uważajcie na siebie i innych bo to dziadostwo jest straszne #koronawirus
  • 26
Bo szczepienia są dobrowolne?


@Mikuuuus: dobrowolne oznacza, że nie można zmuszać, czy że nie można pytać? XD
Jak ktoś napisze, że wybrał telefon, to też nie mogę spytać czemu akurat ten, bo wybór telefonu jest UWAGA DOBROWOLNY #!$%@? HELLO?
@Xianist: nie zaszczepiliśmy się bo.. właściwie nie wiem do końca, w sumie już się wybierałem... ale jestem ozdrowieńcem z zeszłego roku i tak się wahałem.. a żona ze względów zdrowotnych nie bardzo mogła..(i też nie bardzo chciała)
@Xianist: no właśnie tutaj te informacje są nie jedno znaczne ale daj mi link przeczytam chętnie. Mam takiego pdf z badań w izraelu i tam jest napisane, że ozdrowieńcy mają sporo szans na przejście covida