Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego jak jakaś dziewczyna chciałaby faceta z długimi włosami, bo tak jej się podoba i nie chce łysego to nikt jej nie pisze oburzonych wywodów

że łysienie jest normalne, że faceci nie mają na to wpływu, że to głupie oceniać po wyglądzie
że co ona sobie myśli, że facet będzie nosić długie włosy dla niej?
że ocenianie po włosach jest przedmiotowe i nawet jeśli facet ma długie włosy powinien ją omijać z daleka, bo to brak szacunku oceniać po włosach
że nawet jeśli znajdzie dla siebie faceta z długimi włosami i tak może z wiekiem mieć problemy z ich utrzymaniem, więc jest głupia i krótkowzroczna skoro na to patrzy

Ale nie. Dziewczynie podobają się faceci z długimi włosami, brzydzi się łysymi i wszystko jest w doskonałym porządku. Fajnie, że taki jest jej styl. Go girl, powodzenia w szukaniu!

A jak facet sobie wymyśli, że podoba mu się jak dziewczyny nie ruchało zbyt wielu innych chłopów, bo tak po prostu lubi i napisze o tym w internecie to wiecie co się dzieje. Różowe paski, które się do tego standardu nie kwalifikują reagują jakby zostały śmiertelnie obrażone, a niebieskie paski, którzy wybierali partnerki wg odmiennych preferencji rzucają się jakby ta czyjaś preferencja zagrażała honorowi i godności ich partnerek.

Zauważyłem, że temat dotyczy jakichkolwiek innych preferencji. Kto chce duże cycki to zboczeniec, kto małe to kryptopedofil. Ogólnie reakcje wyglądają w ten sposób, że jakiekolwiek męskie preferencje uznawane są za dyskryminujące i obraźliwe w stosunku do kobiet, które się nie kwalifikują. Nie próbujcie nawet sugerować, że nigdy nie widzieliście tego typu agresywnych reakcji i komentarzy w internecie, bo na samym wykopie zaraz znajdę wam 20 linków do wpisów, pod którymi rozpętała się tego typu burza oburzenia w komentarzach.

#pytanie #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6190f6666d062d000ad42146
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
Ja tam wole łysych ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden mój ex niestety miał straszne kompleksy z tego powodu ze łysieje. Wiem ze to ryje kolesiom banie. Ale serio łysi>długowłose kuce jak dla mnie. Głowa do góry, co kobitka to preferencje
@AnonimoweMirkoWyznania: aha, ciekawe xD ja tam zauważyłam, że jak kobieta wyrazi swoje preferencje to też część osób po nich jedzie (zwłaszcza jakby np. chciała tylko takiego 190 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a nie wszyscy kibicują. W drugą stronę to samo: jeden powie, że na żonę to tylko dziewica i zaraz mu kilku przyklaśnie, a inni będą krytykować. Bo ilu ludzi, tyle opinii i zawsze to tak