Wpis z mikrobloga

Zdemolowano 5 samochodów należących do medyków pomagających w ramach akcji Medycy na Granicę. Uprzejmie informuję bandytów, którzy to zrobili, że nawet jeśli uwierzyli, że "jesteśmy na wojnie" z zamarzającymi w lesie ludźmi, to ludzie świadczący pomoc medyczną na wojnie są nietykalni. No chyba że ktoś jest nazistą.

I ciekawe, czy nędzne tchórze, którzy to zrobili się wypowiadają właśnie na wykop.pl: że bardzo im tak dobrze, że lewactwo kłamie i to false flag i że to migranci zrobili. (Często wszystko naraz).

Oczywiście może być tak, że zrobili to prowokatorzy białoruscy. Ale wiecie co? Jedno drugiemu nie przeczy.

https://www.facebook.com/medycynagranicy/posts/126863216433007

#bialorus #patologiazewsi
źródło: comment_1636890505QefWXEns27UMHd6h5Gj2VE.jpg
  • 185
@SlimKirby: pomaganie każdemu niezależnie od narodowości to wybiórcza empatia? Wiesz, że nawet na wojnie polscy sanitariusze pomagali rannym niemcom a niemieccy rannym polakom? Tez byli zdrajcami? Z tego co wiem każdy polak ma dostęp do opieki medycznej. Lekarze są w więzieniach, domach dziecka a także poprawczakach czy w miejscowościach turystycznych. Istnieją karetki, nocna i świąteczna pomoc medyczna. Pomaga się bezdomnym i uzależnionym.

Jeśli znasz polaka który nie ma dostępu do opieki
@60scnds: no ostatnio ktoś mi to wyjaśnił. Oto jeden z moich ulubionych fragmentów ewangeli i w zasadzie to całego pisma świętego.

31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. 32 I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. 33 Owce postawi po prawej, a kozły po swojej
pomaganie każdemu niezależnie od narodowości to wybiórcza empatia? Wiesz, że nawet na wojnie polscy sanitariusze pomagali rannym niemcom a niemieccy rannym polakom? Tez byli zdrajcami? Z tego co wiem każdy polak ma dostęp do opieki medycznej. Lekarze są w więzieniach, domach dziecka a także poprawczakach czy w miejscowościach turystycznych. Istnieją karetki, nocna i świąteczna pomoc medyczna. Pomaga się bezdomnym i uzależnionym.


@Pierorzek: nie zrozumiałeś, wybiórcza jest ponieważ to kolejna akcja z
bo ktoś musi im pomóc a bialorusini się do tego nie palą.


@Pierorzek: to może warto udać się na białoruską stronę i tam pajacować z tą infantylną empatią? Przecież wam tak zależy to powinniście zaryzykować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważasz, że Polak ma większe szanse pomóc ludziom po stronie białoruskiej niż po własnej?


@60scnds: nie mój drogi [słowo na D za które moderacja wykasuje ten wpis] chodzi o to, żeby uniemożliwić im dostanie się na naszą stronę. Pomoc powinna być im zapewniana za płotem, a tworzenie luk w obronie na potrzeby nawiedzonych wolontariuszy stwarza potencjalne zagrożenie. Wiem, że ktoś taki jak ty nie #!$%@? się raczej wyobraźnią ale jeśli nie
@Andreth przeceniasz wychodkow, oni wszyscy maja 15k netto miesiecznie ,fobie spoleczna i sa przegrywami,depresja,alkoholizm porazki na tinderze a to wszystko w wieku 17lat ,to prawdziwy wykopek a nie tam jakis patus co szyby tlucze
@Andreth: polskie dzieci czekają na wizytę u lekarza po 2 miesiące... z Prokocimia odchodzą medycy bo mają za dużo pracy i wy się dziwicie że wkurzacie swoją postawą Polaków którzy zafundowali Wam wykształcenie... niezły tupet.... Wracajcie do domów i zostawcie migrantów po białoruskiej stronie....
#!$%@? takich medykow, czekasz 2mc na wizytę a taki cymbał jeden z drugim leci do brudasów żeby tylko zaistnieć jako Samarytanin i medyk na wojnie. Gratuluję tym co wam #!$%@? te szyby! Hatfu na takich jak wy
@Andreth a co to za akcja w ogóle? Przecież o tym mało kto słyszał więc kto niby miał wiedzieć, że akurat to auto należy do tych paru osób, które się w to bawią? Jakoś nie wiedzę aby było oznaczone.

A może sami sobie rozwalają stare auta aby zrobiło się głośno o tym jacy to Polacy są źli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agemaker: Ładna mi doraźna pomoc. Dziś w radiu słyszałem że ci medycy USG im w lesie robili. A skończyć i tak mieli jutro więc straszny zbieg okoliczność że AKURAT teraz im te szyby powybijali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alteron: @se_mallo: to właśnie przez takich jak wy, w tym kraju jest jak jest.

Bo jeden z drugim będzie dyktował lekarzowi, co on ma prawo robić W SWOIM CZASIE WOLNYM.

Może grać w gierki, może sobie odpoczywać, może sobie czekać na uczestników ustawek i ich opatrywać, a może jechać pod granicę żeby znajdować jakichś randomow w lesie i im zapewnić pierwszą pomoc.

To jest jego/jej wolny czas, zawistne polaczki.

Obywatel
@Jebwleb USG jest jednym z najbardziej podstawowych badań obrazowych w diagnostyce bólów brzucha czy okolic ginekologicznych, aparat do USG jest wielkości tableta i niewielkiej głowicy, jest to co raz częstsze narzędzie spotykane w karetkach pogotowia, tak, część pacjentów miala robione szybkie badanie USG. Oficjalnie od jutra dyżur na granicy z rąk Medyków na Granicy przejmuje Zespol Ratunkowym Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej, medycy równie bezstronni i skupieni wyłącznie na pomocy humanitarnej jak MnG.