Wpis z mikrobloga

JPRDLE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykop w formie! Typ pokazuje mi MÓJ film jako przykład "jak powinienem robić filmy". Wraz z drugim cymbałem dostali ponad 50+ natomiast ja ponad 50- LOOOOL
Ja to sobie wydrukuje, oprawie w ramkę i zawieszę nad biurkiem przy którym montuje filmy.
Gdybym ja wrzucił ten film do wykopaliska to byście zakopali w 5 minut bo tak jesteście zaślepieni nienawiścią. Trolluje was bo dajecie się manipulować łatwiej niż stare baby przez TVP. Siedziałem cicho bo czekałem aż ten film wejdzie na główną. Dzisiaj czas na kolejną gównoburzę. Do zobaczenia w gorących. Pzdr1949!
aha, link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/6362047/chiny-biedne-miasto-nielegalny-hazard-narkotyki-i-zly-bimber/
#tosachiny #chiny #wygryw #bekazpodludzi
Pobierz LuckyStrike - JPRDLE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykop w formie! Typ pokazuje mi MÓJ film jako przykł...
źródło: comment_1636847992C2PKjG0D8y8jsSEP6nM6b7.jpg
  • 9
@LuckyStrike: Szefie rób swoje, dobre te materiały dawaj więcej. Komentarzami tutaj i tym co ludzie piszą bym się raczej nie przejmował i nie nagrywaj czasem materiałów o lub dla hejterów bo później te materiały wiszą gdzieś na YT a o wojenkach nikt nie pamięta i psuje to odbiór i Ciebie i Twoich filmów.

Pozdrawiam
nie nagrywaj czasem materiałów o lub dla hejterów


@bramborak: nie powtórzę błędu Słońca Kambodży ;)
no i dzięki za dobre słowo, ogólnie po tym filmie pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy nawet tutaj więc mój nowy cykl mikroblogera uważam za oficjalnie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)