Wpis z mikrobloga

,,nie chcę żeby mój chłopak rozmawiał z innymi dziewczynami, bo JA sie źle z tym czuje"


@eloelowalewiadro: to jest trochę pokręcone u kobiet. Z jednej strony chcą faceta który podoba się innym kobietom, z drugiej czują zagrożenie.
Moim zdaniem jeśli laska czuje zagrożenie to może ją mobilizować pozytywnie lub negatywnie i tu część zależy od faceta. Jeśli dasz sobie wejść na głowę to masz przesrane.
@kosmita: właśnie to jest #!$%@?, że one podświadomie pragną faceta o jakiś cechach, ale na poziomie świadomości to one już same nie wiedzą czego pragną co je pociąga a co nie itd xd laski same nie wiedzą czego chcą poza tym właśnie to co wspomniałeś, że one chcą faceta który podoba się też innym, laski nie mają własnego rozumu, nie rozumiem bo ja np chce kobietę która mi się podoba i
właśnie to jest #!$%@?


@eloelowalewiadro: nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. ¯\_(ツ)_/¯

Za wiele problemów z kobietami odpowiadamy my, faceci. Jeśli na etapie wychowywania dziewczyny facet nie spełnił się jako odpowiedzialny rodzic lub był nieobecny, to masz księżniczkę żyjącą w bajce albo - delikatnie to ujmując - walniętą krejzolkę. Jedna będzie uważała, że należy jej się wszystko, natychmiast, nawet wykluczające się opcje, a druga zacznie stosować tricki, żeby to zdobyć. I
@kosmita: o dzięki, w zasadzie to ja xD oprócz punktu ,,inne opcje" mam wjb na laski, to co robię to robię i nie obchodzi mnie czy komuś się to podoba czy nie, ogólnie nie toleruje czegoś takiego że ktoś mi czegoś zakazuje. Jestem kompletnie nie reaktywny na zagrywki dziewczyn bo mam nosa do ludzi poza tym znam te zagrywki od podszewki dzięki doświadczeniom kolegów i tagu blackpill, i nie mam dziewczyny,