Wpis z mikrobloga

Głosowania w parlamentach w sprawie budowy zapory na granicy z Białorusią:
Łotwa- 0 głosów przeciw
Litwa - 1 głos przeciw
Polska - 174 głosy przeciw
To się samo komentuje

Opozycja, lewaki.. jak ja wami gardze. Szkodniki srające do własnego gniazda

#bekazlewactwa #bialorus #polityka
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasz_chalinski: no fakt, można walnąć zaraz cenę 5 mld i się Obajtki dochapią kolejnych osiedli na właśność, natomiast my niedługo za kajzerkę będziemy płaić 1 PLN i za paliwo 7 PLN. Ale no fakt, ważne, że budują. Szumowski też dobry minister, w końcu oczy podkrążone miał to widać, że zapracowany.
  • Odpowiedz
@lukasz_chalinski: jestem oczywiście za murem, i wiele mam do opozycji, ale no może jakby pis nie robił wałów na czym się da i wszystko zorganizował jasno i przejrzyście to nie mieliby problemów z porozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A opozycja jak zwykle, zagłosowali przeciw i teraz pis ma pretekst żeby znowu w nich walić, ehh Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@lukasz_chalinski: mamy procedury żeby zachować chociaż resztki kontroli nad tym na co idzie nasza kasa. Ten mur, budowany bez żadnej kontroli, to tak jak i lotnisko, idealny pomysł na wał i nachapanie kieszeni.
  • Odpowiedz
@lukasz_chalinski: no nie do końca to trafne, bo jeśli nie ujawniają szczegółów budowy to dobrze, że pilnują publicznych pieniędzy.
Z drugiej strony są w kropce, bo teraz pis może na okrągło mówić, że opozycja sprzeciwia się budowie muru i bronienia granic Rzeczpospolitej co jest na rękę Rosji i w jakiś sposób Niemcom xd
  • Odpowiedz
@lukasz_chalinski tym sprytnym ruchem w każdych kolejnych wyborach opozycja będzie pokazywana jako opcja polityczna która rzucała kłody pod nogi w trakcie kryzysu przygranicznego, wielkie brawa i gratulacje dla wybitnych strategów którzy na to wpadli ;) zwłaszcza że każdy następny dzień utwierdza w przekonaniu Polaków że budowa muru jest konieczna.
  • Odpowiedz