Wpis z mikrobloga

Jak do tego #!$%@? doszło że Polak jeden z drugim zaczyna myśleć jak naziol? Czy oni zdają sobie sprawę że według tej ideologii my Słowianie nie kwalifikujemy się nawet jako biała rasa? Tylko jako podludzie?


@L3gion: populistyczne ideologie nigdy nie były napędzane logiką czy faktami, ale emocjami. Najczęściej frustracją.

Wypoki to w dużej części przegrywy, które za swoją frustrację seksualną obwiniają p0lki, lewaków, czarnych, chadów itd. I poprą każdą populistyczną bzdurę,
@L3gion: zawsze tak myśleli, tylko dawniej takie poglądy zwykle spotykały się z powszechnym ostracyzmem, wiec i oni się nie wychylali. Teraz coraz częściej widać osoby publiczne idące w tym kierunku, to i reszta się rozzuchwaliła.
Ciekawe gdzie będzie twoja tolerancja jak murzyn zbrzuchaci ci córkę i zostawi samą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dakkar: Jak biały zbrzuchaci córkę, to zły będzie tylko ten jeden biały, ale jak zrobi to czarny, to już można racjonalizować uprzedzenie wobec całej rasy, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciekawe gdzie będzie twoja tolerancja jak murzyn zbrzuchaci ci córkę i zostawi samą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dakkar: Jak biały zbrzuchaci córkę, to zły będzie tylko ten jeden biały, ale jak zrobi to czarny, to już można racjonalizować uprzedzenie wobec całej rasy, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziumbalapl:
Tak, bo w przypadku białych to dotyczy promila populacji, a nie normy jak w przypadku czarnych ale zapomniałem, że dla każdego lewaka statystyka jest rasistowska


@Dakkar: Co dotyczy promila populacji? Jeśli to promil populacji to tym bardziej nie można ulegać uprzedzeniom, bo jeszcze łatwiej wpaść w błąd poznawczy i uważać, że to mniejszość jednorodna. Ładnie się zaorałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla każdego lewaka statystyka jest rasistowska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziumbalapl:

Raczej ty się zaorales, bo nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem.

Oczywiście zawsze ta samą wymówka, o systemowym rasizmie. Jakie to oklepane. Każdej innej mniejszości systemowy rasizm nie dotyczy tylko biednych murzyniatek. Jeszcze mi napisz, że przez ten systemowy rasizm muszą porzucać własne dzieci xDDD
@Dakkar: Podjąłbym dyskusję i nawet wrzucił odpowiednie raporty, ale szkoda mi czasu, bo i tak nic nie dotrze do kogoś, kto myśli, że uleganie błędom poznawczym to racjonalne podejście ( ͡~ ͜ʖ ͡°)