Wpis z mikrobloga

Czy takie skrzynki transportowe mają jakiś określony standard (jeśli tak - jak się nazywa? bo chyba nie po prostu "skrzynia transportowa")? Chcę sobie trochę ogarnąć bajzel w garażu i kupić na początek ze trzy sztuki, ale potem będę pewnie chciał więcej, w tym taż takie o innej wysokości. Chciałbym więc kupić coś, co będę mógł stabilnie stawiać na sobie i ew. dokupić jakąś pokrywę, czy coś.

Od razu mówię - nie chcę wchodzić w jakiś specjalistyczny system jednego producenta (coś jak np. skrzynki narzędziowe typu Qbrick), bo potem będę na niego skazany. Chciałbym coś względnie taniego, ustandaryzowanego, ale możliwie "otwartego" pod względem licencyjnym - coś jak europaleta czy kontener morski (choć ten drugi rzecz jasna nie zmieści mi się w piwnicy, więc to tylko przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

#kiciochpyta
#niewiemjaktootagowac
#logistyka (?)
#remontujzwykopem (bo tu siedzą ludzie, którzy ogarniają różne dziwne sprawy)
Regis86 - Czy takie skrzynki transportowe mają jakiś określony standard (jeśli tak - ...

źródło: comment_1636724913Gz9WGTnIOwKyPcDO0j86sF.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja polecam qbrick, pewność że będą produkowane i są do kupienie i mają adaptery na inny rozmiar, wyleczyłem się z "Chińczyków" jak mi zaczęły pękać
  • Odpowiedz
@Regis86: zobacz Bekuplast. Polska firma ze śląska już lata produkują rózne takie skrzynki. Ja mam pare w domu i na razie bez zarzutu na wytrzymałość.
  • Odpowiedz
@ArniSpencer: One będą stać, kwestia wytrzymałości jest dla mnie drugorzędna, podobnie jak cena (w rozsądnych granicach, ale zwykła skrzynka za 35 PLN i Qbrick za 45-50 PLN mieszczą się w budżecie). Przy systemach typu Qbrick moja główna obawa, to że za jakiś czas wypuszczą nowy system niekompatybilny z tym (Dewalt ostatnio wyciął taki numer chyba) i będę musiał szukać używanych skrzynek po OLX. Ba, w Qbricku nawet ich obecne systemy
  • Odpowiedz