Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej, szybkie pytanko do #rozowepaski. Miałem się umówić z dziewczyną z tindera, nasze drugie spotkanie, jesteśmy na FB. Napisałem wiadomość jakieś 8 godzin temu z pytaniem czy idziemy na drugie spotkanie, wiadomość dostarczona, jest aktywna i nie wyświetla. Dać sobie czas czy kończyć znajomość?
#tinder
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: tak myślałem, kolega mówił żeby nie robić z tego afery ale dla mnie to już nie potrzeba więcej znaków żebym sobie odpuścił. Szkoda że nie napisała wprost, widziałbym przynajmniej co zrobiłem źle
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian: daj sobie spokój, serio nie warto. gdyby była zainteresowana, to by sama zagadała, tym bardziej że już napisałeś. po prostu się jej nie spodobałeś i nie ma odwagi tego napisać wprost.
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian: Kurczę no wydaje mi się ze jakby była zainteresowana to by wręcz czekała aż napiszesz. Prawdopodobnie wyświetliła jej się wiadomosc na ekranie i ucieka z odpisaniem na nią. I pewnie odpisze za jakis czas ze przeprasza ale jej coś się fejsbuk popsuł i nie widziała wiadomsoci ()
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian: A widziałeś kiedyś dziewczynę która co minutę nie zaglądała by w telefon? Na pewno widziała wiadomość, po prostu nie chce się spotkać ale brak jej kultury żeby normalnie to napisać
  • Odpowiedz
@Onan_the_Barbarian: No ghosting jest częsty niestety u dziewczyn bo boimy się zranić drugą osobę odrzuceniem. Sama dwa razy się złapałam na ghostingu chociaż w trakcie nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego ze to robię i ze ktoś czeka na odpowiedz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: wiesz co, to bardziej chodzi o marnowanie czasu. Dlatego jestem wściekły, tym bardziej że na pierwszym spotkaniu się śmiała i na koniec sama mnie przytuliła. Strasznie to dla mnie dziwne bo ja na prawdę myślałem że jest zainteresowana to i sam coś próbowałem. No nic... Lecimy dalej
  • Odpowiedz