Wpis z mikrobloga

Wszystkim tym którzy staranie przez cały dzień podejmują próby opluwania Dnia Niepodległości, dedykuję poniższy filmik. Tak, to dokładnie dla tych co mówią o paleniu jakieś flagi, czy innych tego typu rzeczach. Różnica między jedną stroną, a drugą jest taka, że na Marszu Niepodległości takie cepy to wyjątkowe elementy patologiczne wśród całości lub podstawione osoby, które na każdym zgromadzeniu mogą się pojawić. Za to na paradach pseudo tęczowych-równościowców, większość tłumów składa się z agresywnych osób, które potrafią przekraczać paragraf na każdym kroku, a jak nie dopadną cię na miejscu, to wejdą do twojego domu stanowiąc nowe prawo "tolerancji = w rzeczywistości przywilejów" ichniejszej grupie. Tylko dlatego przywołuję ich, gdyż podczas tegorocznego sporu, to Trzaskowski wraz z pewną grupą medialną stojącą za nim, jest ich advocatus diaboli. Nie szczędzi im czasu i pieniędzy, a za to skrupulatnie obrzuca błotem wartości narodowe- czyli to z czego jest zbudowana tożsamość każdego kraju, gdzie on przykłada rękę do tego, by rozwalić nasz.

W piątek podczas protestów środowisk LGBT w Warszawie policja zatrzymała 49 osób. Wywołało to falę krytyki ze strony aktywistów i polityków. Policji zarzucono brutalność i użycie nieadekwatnych środków. Wśród zatrzymanych jest także "Margot", czyli Michał Sz. znany w społeczności aktywista, wobec którego sąd podjął wcześniej decyzję o aresztowaniu na dwa miesiące.  To dlatego policjanci dokonali jego zatrzymania.


#marszniepodleglosci
  • 8
@MarianKolasa: "patolskie bydło" - łapiesz propagandę jak pelikan i wypowiadasz później takie frazesy. Już nie wspominam o innych miastach, gdzie zupełnie jest spokojnie. Jak uważasz, że naprawdę większość to tacy ludzie jak określiłeś, to może sam pójdziesz na marsz i zmienisz jego zabarwienie swoją postawą? Plus to co wcześniej pisałem o tym, że zawsze i wszędzie są wyjątki wśród całości. A na zdjęciu poniżej, to co nazwałeś wiadomo jak:
Pobierz
źródło: comment_1636654784dPcAEkvwgGpasF1LTcBpjx.jpg
@GienekMiecio Panie, ja nie o tym mówię. Ale marsz zaczął się od przemowy Bąkiewicza, prawda? Ja nie nazywam bydłem każdego kto poszedł z flagą i barwami narodowymi, coś Ci się chyba poprzestawiało xD Ja mówię tu o narodowcach i zaprzyjaźnionych grupkach, którzy świętują poprzez nienawiść do innych, wycierając sobie mordę jakimiś hasłami o jedności, minutę później lżąc kogoś
@MarianKolasa: Ty chyba nie rozumiesz tego, że każdy kto obchodzi te święto, to z automatu staję się "narodowcem" i to żaden wstyd. A jak masz problemy z danymi ugrupowaniami, to sobie znajdź inny termin do toczenia z nimi wojenki, bo w tym dniu powinniśmy się jednoczyć, a nie dzielić.