Wpis z mikrobloga

#siatkowka
Pytanie do mirków jeżdżących na mecze: jadę na mecz Trefl-Zaksa w niedzielę i chciałabym zapolować na autograf/zdjęcie. Ktoś jest w stanie podpowiedzieć jak się do tego zabrać? Myślałam, żeby spróbować podejść po meczu, ale regulamin mówi, że powinno się opuścić halę zaraz po spotkaniu + mamy jeszcze covid. Widziałam też zdjęcia kibiców zrobione przed meczem, ale trzeba by wiedzieć kiedy drużyny przyjeżdżają na halę, którędy wchodzą itp.

Jak to wygląda? Nie mam blisko do żadnego klubu +ligi, więc taki wyjazd chciałabym wykorzystać w 100%.
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arw165: przed covidem normalnie podbijało się do zawodników po meczu, zresztą sami przychodzili do kibiców piątki przybijac. Teraz raczej ich izolują. Proponuję zaczekać pod autobusem po meczu.
@3mielu: Dzięki za informację. Byłbyś w stanie powiedzieć, jak szybko przed meczem drużyny przyjeżdżają na halę? Postaram się zlokalizować autobus przed meczem, żeby wiedzieć potem, gdzie podbić.
@Arw165: Zwykle są godzinę przed meczem, zanim się przebiorą, rozgrzewka. Wtedy możesz podejść na dół trybun to kogoś złapiesz, możesz podać też przez kogoś np jakiegoś redaktora albo fotografa lub nawet ze sztabu.
Po meczu też późno wychodzą ale niektórzy zostają na hali jeszcze zanim zejdą do szatni.
@Trelik: Dzięki za kolejne sugestie. Czasu mam sporo do 19 nawet, więc może najpierw spróbuję na hali coś zdziałać, a potem ewentualnie poczekam pod autobusem.
@Bennacchio: różnie to bywa, drużyna gospodarzy często późno przyjeżdża, jadą własnymi (albo sponsorowanymi autami), a goście jak nie nocują to mogą być wcześniej na hali.
@Trelik Z gospodarzami to moze i faktycznie, choc jak przyjezdzam sedziowac mecz to jednak juz powolutku sie rozciagaja na sali te godzine przed meczem ale to juz tak na marginesie.
@Trelik: Śliwki i Semeniuka tak, bo zostali dość długo po meczu na hali. ;) Chciałam też Kaczmarka i Shojiego, ale szybko zmyli się do szatni, więc to zadanie na kolejne spotkanie (może Iława?).