Wpis z mikrobloga

@LillXte: Nie, jakiś czas temu sam sprawdzałem w google zaznaczając daty wyszukiwania. Jakbyś dobrze przeszukał mój profil, to parę miesięcy temu znalazłbyś komentarz, gdzie w dyskusji z kimś wypisałem całą chronologię zdarzeń. Nie chce mi się drugi raz szukać.

W skrócie to najpierw były machloje Łukaszenki w białoruskich wyborach, potem wybuchły protesty na Białorusi, potem Łukaszenka zaczął rzucać w świat oskarżenia o organizację protestów przez Polskę i parę innych krajów (chyba
@willyfog: To nie jest fake,

https://president.gov.by/ru/events/pozdravlenie-narodu-polshi-s-nacionalnym-prazdnikom-nezavisimosti
Wrzucam tłumaczenie z DeepL

Gratulacje dla narodu polskiego z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Prezydent Aleksander Łukaszenko w imieniu miłującego pokój i wielonarodowego narodu białoruskiego oraz w imieniu własnym złożył gratulacje narodowi polskiemu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Jestem przekonany, że zasady nieingerencji w sprawy wewnętrzne, duże projekty inwestycyjne, wspólna praca na arenie międzynarodowej na rzecz stabilności i bezpieczeństwa rzeczywiście wzmocnią niezależność i suwerenność naszych krajów,
Mi się on kojarzy z takim psycholem co poćwiartował rodzinę, ale sąsiedzi mówili że dobry z niego chłopak bo dzień dobry zawsze mówił i raz pomagał wnieść zakupy.
@przemek-: Przecież to nie Łukaszenka złożył nam życzenia tylko agencja PR, która dla niego pracuje.

Jak ktoś pamięta aferę Facebooka, gdzie można było sprawdzić kto zarządza danym kontem ten wie jak tanie są słowa dzisiaj