Wpis z mikrobloga

Chyba mi się zjarał lapek (legion5 3060). Gram sobie wszystko fajnie, nagle cyk i wszystko zgasło. Miga co jakiś czas dioda od zasilania ale nie reaguje na przycisk ani podłączenie ładowarki. Czeka mnie pewnie serwis. Ktoś się orientuje ile to zajmuje mniej więcej czasu?
#lenovo #legion
  • 12
@Marzipan: współczuję i tyle powiem. ze dwa miesiące się dochodziłem z lenovo. dziesiątki ticketów do supportu, raz wysłałem i odesłali nienaprawiony (niby część wymieniona, ale nie ta co potrzeba - nawet nie sprawdzili co jest nie tak). jeszcze mi kazali samemu ściągać programy i diagnozować problem chociaż tłumaczyłem im sto razy, że laptop zawiesza się zaraz po włączeniu go. nigdy więcej nic od lenovo nie kupię. w końcu wymienili płytę główną
@ardan95: U mnie problem jest z włączeniem. Myśle ze jakiś technik pokusi się o naciśnięcie przycisku przed wysyłką. Znajomy który pracuje w serwisie mówił ze czasem pomaga odłączenie baterii. Pewnie jeszcze spróbuje zanim odeśle go do lenovo
@Marzipan: zależy jak pilnie Ci jest potrzebny laptop. I czy wtedy jest sens płacić za serwis skoro można go odesłać na gwarancję. Ale ja też najpierw weryfikowałem w serwisie przyczynę.
UPDATE zadzwoniłem na serwis lenovo, gość powiedział ze zgłosił i jak technik kupi części to przyjedzie do mnie i to wymieni u mnie w domu.
@PlayForWinNotForFun: Zadzwoniłem w czwartek, podali mi jakieś instrukcje co mogę jeszcze spróbować zrobić, nic nie zadziałało to przyjęli zgłoszenie. Sprawdził mi jaka mam gwarancję wyszło ze nie muszę wysyłać tylko zgłoszą do serwisu i ktoś przyjedzie. W środę następnego tygodnia zadzwonił serwis czy możesz przyjechać. Przyjechał wymienił płytę główna na nową. W moim przypadku spalił się jeszcze moduł wifi czego gość nie sprawdził po wymianie płyty i musiałem jeszcze raz dzwonić