Wpis z mikrobloga

Mówiłem xD Wspomnicie moje słowa... https://www.wykop.pl/wpis/61226197/to-piekne-jak-rockstar-games-w-przeciagu-ostatnich/ xD Rockstar to już nie ta sama firma co 15 lat temu, zapomnijcie że oni wrócą do tworzenia jakościowych produktów bo ukierunkowali się w jak najbardziej nachapanie się na ludzi bazujących na sentymencie serii której klimat studio samo uśmiercił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej mnie zszokowało że te pały nawet nie zrobiły upgrade'u handlingów pojazdów i wszystko w dalszym ciągu jest tak samo sztywne i pudełkowe jak nie bardziej zbugowane niż było xDDDDDDDDDDDDDDD I nie jestem haterem tylko fanem serii tej właściwej... nawet mam kolekcjonerke gta III

#gta #gta3 #gtavc #gtasa #reddeadonline #rdronline #pcmasterrace #konsole #gaming #gry #gorzkiezale #zalesie
s.....y - Mówiłem xD Wspomnicie moje słowa... https://www.wykop.pl/wpis/61226197/to-p...

źródło: comment_1636570420AsOLX1BVgkBZMIpkhBmDAs.jpg

Pobierz
  • 18
@s-k-fantasyfactory: typie chyba zapomniałeś o RDR2, Rockstar nie ma tylko GTA w swoim portfolio xD to co maja powiedzieć fani Wieśka po tym co #!$%@?ł CD Projekt z Cyberpunkiem. Dziwisz się ze nie zarzynają kury która znosi złote jaja? Popatrz ile sprzedali kopii GTA V i ile zarabia wciąż online. Fani chcieliby co roku nowej części ale jest to nierealne i nierentowne więc ktoś kto ma jakiekolwiek blade pojęcie o grach
@golagolagola: ja #!$%@? ty chyba nie wiesz o czym piszesz TYPIE xDDDDDDDDDDDDDD odklejony jestes ostro #!$%@? wiesz jak rockstar postepuje z gta a co dopiero RDR xD Polecam sie doinformować a pozniej #!$%@? kocopoły z pianą w pysku udając znawce . Obejrzyj i wróć to ci sie odkręci
s.....y - @golagolagola: ja #!$%@? ty chyba nie wiesz o czym piszesz TYPIE xDDDDDDDDD...
@s-k-fantasyfactory: no i te #!$%@? ,,X360 i PS3 tego nie pociagnie" a potem patrzysz jak dymaja kazdego bo ,,online next gen exclusive" gdzie gra wczytuje odzielna lokacje typu bunkry itd.

Ciekawe jakie fikolki zrobia z ta wersja na XSX oraz PS5.

Kolejna sprawa to zamiast robic ten sam spam content czyli ciuchy, auta oczywiscie za gruby hajs aby kupowac shark cards powinni dac tak z 128 graczy
@s-k-fantasyfactory: rockstar zarabia na swój miliardowy 7-letni developement gta VI czy RDR2 tym ze #!$%@? głupich graczy niemiłosiernie na GTA Online i remasterach.

Barany kupują karty sharkowe, barany kupują remaster.

Ale RDR się preorderuje i #!$%@?. Gra VI też.
@s-k-fantasyfactory: podoba mi sie to #!$%@? wykopkiw i ta bańka informacyjna która liże sobie #!$%@? hejtując wielce znienawidzone przez wszystkich graczy ROCKSTAR. Grałem w 2 ostanie gry R czyli GTA V i RDR 2 i jestem nimi zachwycony.