Wpis z mikrobloga

@StaryPhilaCollinsa pa na to, pokazuję właśnie całe 89 spółek na zielono.
I co teraz?

Gratuluję inwestycji, niemniej może kiedyś zrozumiesz, że podniecanie się jednym papierkiem nic nie wnosi ani nie zmienia. Wiadomo, że ten tag to często dla śmiechu, ale skoro wrzucasz o tym 3 wpisy aż to już serious business w takim układzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit: wiem, że data jest zła, ale to aktualny stan
Pobierz
źródło: comment_1636551384rr2i5j1K9sWlQcSjkyn1dW.jpg
@WatchYourBack: ale po tagu tego nie widac. Coz nie spodziewalem sie takiego obrotu spraw, dobrze ze mnie uswiadomiles ze jak ktos napisze 3 posty o spolce ktora sie nie pojawia na tagu to jest "serious business" i trzeba taka osobe dojechac. Wszystkim komentujacym zycze uśmiechu na twarzy, dystansu i samych zielonych pozycji, oczywiscie liczone w milionach( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryPhilaCollinsa: stary, ale tutaj nikomu nie chodzi o to, że kupiłeś spółkę i rośnie i nas dupa boli. Chodzi o to, że w ciągu 22 godzin zrobiłeś 3 takie same posty o 7% wzroście.
Jak za miesiąc wrzucisz post, że ci Cosmed urósł o 50% (i daj ci Boże, żeby tak było) to możesz być pewien, że ci wszyscy pogratulują dobrej inwestycji a na ten moment to po prosu wygląda jak
@jombsik: @WatchYourBack: > stary, ale tutaj nikomu nie chodzi o to, że kupiłeś spółkę i rośnie i nas dupa boli... własciwie o tym nie pomyslałem no ale jak sie tłumaczysz z tego¯\_(ツ)_/¯ . Dwa razy po 7% dla ścisłości. Bardzo sie dziwie jak tu na tagu pisza ludzi po iles razy na dzien o asbis, tui, jsw, bumech itp. To nie ma takiego odzewu no ale moze jakies podwojny standardy