Wpis z mikrobloga

Jest mi trochę wstyd, bo ja, znacznie starsza i bardziej doświadczona od Julii, prawdopodobnie nie zareagowałabym tak spokojnie i z klasą na komentarze Tomka. Nie wiem, czy umiałabym się powstrzymać od kontry, od dosrania mu na temat łoniaków, bebzona czy czegoś tam, a ona skubana ani się nie zająknęła na temat jego prezencji. Szanuję dziewczynę w opór, mówiąc językiem HP ;))
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 13
@caramilla: Ciekawe właśnie. Normalna osoba by się obróciła na pięcie i podziękowała toksykowi za znajomość. Może mają w umowach, że MUSZĄ wytrzymać cały eksperyment albo coś podobnego. No i jednak Julka zniknęła z koleżanką, więc zobaczymy, co w następnym odcinku
@caramilla: Julka wcześniej, w skrócie, nazwała Tomka nieśmiesznym bełkoczącym trupem cały czas się z niego śmiejąc. A to wspólne z Mosakiem szydzenie z niego było skrajnie podłe. Facet jest jaki jest z silniejszym od niego, #!$%@?ącym słowotokiem, kiedy werbalizuje jakiś chaotyczny strumień świadomości. Domku też Julce nie kupi więc wiadomo było że będzie klapa. Ale widać że jest wrażliwy i że kwestia atrakcyjności nurtuje go od momentu gdy go o to