Wpis z mikrobloga

  • 0
@Greensy: Myslacych inaczej? Mordo powiedz mi jeszcze ze tagi blackpill, harlekiny ktore obserwuje pare tysiecy osob to moje multi konta, no dawaj XD teraz ja sie chce posmiac, gdybym byl jedyny to by te tagi nie istnialy, a praktycznie codziennie ktos tam cos wrzuca na moj styl, widac ze jestes zielonka na wykopie bo naprawde zielonego pojecia o tym portalu nie masz
  • Odpowiedz
@Mystogan: Miras ja nie twierdzę że kobiety są dobre i tylko charakter ale że looksmaxing może każdego uratować. To nie jest tak że każdy kto ma poniżej 180 ju over. To strasznie depresyjne podejście i nieprawdziwe. A puste #!$%@? są i będą. Też miałem doświadczenia z takimi babskami ale co zrobisz. Odpisałem. Wiadomo że dla wielu bab tylko wygląd ale nie dla wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 0
@taksezyjepowolutku: Jedna laska mnie tak potraktowala to mowie okej, ale z druga bylo IDENTYCZNIE, co mi pozwala stwierdzac ze kazde baby takie sa ;) dlatego ja mam teraz taka opinie, ale dziwisz mi sie ? Zamknij oczy i postaw sie na moim miejscu, zobaczymy czy wtedy tez bedziesz takim mysleniem myslal jak teraz
  • Odpowiedz
@Mystogan: Nie musze zamykać oczu i stawiać się na twoim miejscu bo miałem podobne sytuacje. Jedna powiedziała że nie chce takiego jednego klasowego chada w gimnazjum i że wygląd nie ma dla niej znaczenia a potem ten chad jej klapsa w dupe #!$%@?ł od tak i ona zaczęła rozmyślać czy ona się mu podoba czy ma u niego szanse. Nie chce mi się wszystkich sytuacji rozpisywać ale troche tego było
  • Odpowiedz
Jedna laska mnie tak potraktowala to mowie okej, ale z druga bylo IDENTYCZNIE, co mi pozwala stwierdzac ze kazde baby takie sa


@Mystogan: aha xD W takim razie wszystkie wszystkie baby do wora, a wór do jeziora, bo przed księciem nóg nie rozłożyły
  • Odpowiedz
@Mystogan: Przecież nic takiego nie napisałem że są wspaniałe i cudowne. Napisałem że większość to szmaty i pustaki ale dalej są też takie dla których głównie liczy się charakter. Nie daj sobie mizoginii wkręcić do głowy. Okazuje ci empatie przecież. Staram się z tobą rozmawiać a nie wyzywać jak niektórzy tutaj.
  • Odpowiedz
ja stosuje prosta zasade - wyruchac i zostawic


@Mystogan: a wiec stales sie tym samym z czym przysiagles walczyc, po prostu zamiast K masz w dowod wpisane M
  • Odpowiedz
  • 0
@orany: znasz te przyslowie oko za oko zab za zab? Nudzi mnie te powtarzanie w kolko - traktowanie jest takie na jakie sobie zasluzyly, nie rozumiem dlaczego wy wciaz tego nie potraficie pojąć
  • Odpowiedz