Wpis z mikrobloga

@czuczer: Chodzi mi dokladnie o Blanco etagon 500U silgranit i sposob jego montazu do blatu kamiennego. Jak jest u Was zamontowany do kamienia? Zlew po 2 mc pekl i dostawca nie uznaje reklamacji ze wzgledu na "zly montaz" jak twierdzi. Instrukcja Blanco nie definiuje rodzaju blatu do ktorego zlew ma byc zamonotowany. Dostawca blatu kamiennego, ktoremu zlecilem montaz zlewu twierdzi ze on zamontowal to dobrze. I tak skacze w nieporozumieniu miedzy
@dobrzecisiewydaje: Swietnie! Dziekuje! Czyli masz zlew zamontowany zgodnie z instrukcja Blanco w ktorej de facto nie jest zdefiniowany rodzaj blatu.
Ja mam grubosc kamienia 20mm i monter/dostawca blatu twierdzil ze nie jest w stanie zrobic dziur na kolki i poszedl jak mysle na latwizne montujac zlew elastycznym klejem jedynie.
Jaka grubosc ma Twoj blat kuchenny?
@konradkoog hej sorki nie odpisałem. Teściowie mieli dokładnie taki sam problem. Po roku czasu pękł zlew. Franke stwierdziło że źle zamontowany i poszły naprężenia. A wykonawca blatu się wypiął twierdząc że zrobił dobrze i zawsze tak robi. Skończyło się na nowym zlewie :/
Ogólnie jak coś potrzebujesz to wal na pw, bo się zajmuję projektowaniem wnętrz i współpracuję z dystrybutorami Blanco. Parę już tych zlewów zamontowałam :)


@dobrzecisiewydaje: zajmujesz się tym jeszcze? :D