Wpis z mikrobloga

@ThatWasL0cky: wypominam waszą hipokryzję nie oceniając cancel culture, to wy drzecie ryja że lewaki wam usta zamykają a sami się potem tak zachowujecie, no banda hipokrytów ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@EastWestEast: tak to zawsze można kręcić fikoła

to jest cancel culture bo lewaki nam usta zamykają i nie można pisać żeby wysyłać do gazu

a to nie jest cancel culture bo tutaj my prawaki uważamy że została przekroczona granica i trzeba za to ponieść sankcję czyli skasować

i eufemizm na tego fikoła to jest niuans
@Hylfnur: przecież pytam się ciebie typie - jakie to niuanse powodują, że bronisz wypowiedzi Kurdej-Szatan? Bluzgi? Bezpodstawne oskarżenia SG od morderców, czy może ogólny, piąto-kolumnowy ton komentarza, sugerujący że nie powinniśmy dbać o własne granice państwa? Czemu uważasz że nie powinna stracić za to pracy? Dość analogiczną sytuacją byłaby, powiedzmy, wypowiedź prawicowca-celebryty który by napisał "kuuurrrwaaaa żydzi/pedały do gazu!" i myslę że mało kto by się spierał, że po takich wypowiedziach
@petrodolan: typie ja nie bronie wypowiedzi kurdej szatan XD ja śmieje się z #!$%@? hipokrytów narzekających na cancel culture, robiących #!$%@?łki usprawiedliwiając cancelowanie kurdej szatan poprzez wyciąganie niuansów teraz, których nie wyciągają nigdy w żadnej innej sprawie

koło #!$%@? mi kurdej szatan lata XD #!$%@? hipokryci teraz wielcy zwolennicy cancel culture
@petrodolan: a ty jeszcze dorzucasz coś o granicach i piątej kolumnie XD tabletek zapomniałeś? propaganda ciebie już tak wyprała że syndrom oblężonej twierdzy, albo z nami albo przeciwko? XD

a o traceniu pracy, dobra, załóżmy że za określone wypowiedzi ponosi się sankcje, np wypieprzają z roboty, #!$%@?ą fanpeja gdzie jesteś twarzą marketingową, srają na całym dorobku na filmwebie i robią ogólnie syf, czy to jest odpowiednia sankcja za komentarz w necie?
@Hylfnur: ale ty masz problemy z czytanie ze zrozumieniem, szatan #!$%@? kocopoly o mordercach za ktore potem przepraszala, a nie wyrazala swoja opinie. Rozumiesz roznice czy nadal nie mozesz przeprocesowac tego?