Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje w-----------e kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magma1 nie za poglądy, a za wulgaryzm i oskarżanie całej formacji o bycie mordercami!

Co innego wylecieć za poglądy polityczne, a co innego za nazwanie calej ochrony w biurze od "ku*w i morderców"
  • Odpowiedz
@Magma1: nie chodzi o poglady tylko jakość wypowiedzi. Mozna miec inne zdanie ale forma daje powazne swiadectwo o czlowieku i to jest pretekst by ta ku**ę-szatan zaprowadzic do piwnicy na zawsze.
  • Odpowiedz
Mieli wyplusowaly narracje, kurdej szatan wyleciała za poglądy

Tymczasem ona wyleciała, bo nazwała całą formację mordercami.

Ciekaw jestem, co by zrobili, jakby mieli taką kobietę w pracy, która rzuca emocjonalnie ku*wami oraz oskarża bezpodstawnie wszystkich o zabijanie...

PS. Już widzę jak w wyborczej/TVN pracuje ktoś, kto zwyzywał LGBT+ od ku*w i mordercow
m.....a - Mieli wyplusowaly narracje, kurdej szatan wyleciała za poglądy

Tymczasem o...

źródło: comment_1636563891cz3YeqSCaLPITSikkFmz2Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Magma1: Ale to chyba normalne, że pewne wypowiedzi są poniżej poziomu społecznie akceptowalnego i na nie trzeba reagować. Wolność słowa nie jest wolnością bez ograniczeń. Jeśli ktoś publicznie i w sposób wulgarny by mówił że holokaust/niewolnictwo itd było spoko to też by go natychmiast wy@#$li. Wolność słowa ma swoje granice i ona te granice ewidentnie przekroczyła.
  • Odpowiedz
@Magma1: wykopki z płomieniem wywalają na główną doniesienia o terrorze cancel culture w Ameryce, a w Polsce sami siedzą i cancelują ludzi :D
  • Odpowiedz
Ale niektórych boli d--a o to słowo "poglądy". Nie uda się wam wmówić ludziom, że wyleciała za parę przekleństw czy ogólnie napisanie "mordercy". Głoszenie takich POGLĄDÓW na prywatnym profilu nie jest powodem do wyrzucania z pracy, pracodawca nie jest od karania i ścigania. To zadanie należy ewentualnie do prokuratury, która się tym zajmuje.

A powiedzcie mi pisowcy, co w takim razie Kaczyński jeszcze robi w sejmie?
Przecież on swego czasu otwarcie, przed
  • Odpowiedz
@Magma1: TVN zrywa współpracę z Tomkiem Smokowskim bo ten kiedyś przy okazji Euro wystapil w studiu TVP Sport jako ekspert pilkarski, bo w sumie nim jest. Ale o tym juz nie napiszesz. A najlepsze jest to ze chodzilo a akcje charytatywną
  • Odpowiedz
@TenTypZez: o ile wiem, chodzi o zniesławienie wszystkich pracujących w straży granicznej. Sama zainteresowana już zdążyła przeprosić, więc chyba nie ma sensu rozwodzić się nad jej winą.
  • Odpowiedz
@Magma1: Nie wyleciała za poglądy a za skandaliczną opinie którą jako osoba publiczna wyraziła na PUBLICZNYM profilu który obserwuje 1.4mln ludzi. Szerzysz kłamstwa z tym prywatnym instagramem. Gdyby miała wylecieć za poglądy jak to próbuje sie forsować to zwolniona była by już dawno bo prezentowała je na wcześniejszych postach i nie są zgodne z poglądami tvpisu. Róbcie fikołki dalej.

Najlepszy jest ten trzask d--y lewaków o cancel culture prawactwa bo
T.....1 - @Magma1: Nie wyleciała za poglądy a za skandaliczną opinie którą jako osoba...

źródło: comment_163657004849hOBOpVkUDppxNUtZbaNS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Magma1: A nie uwazasz ze osoby publiczne powinny nieco ostrozniej dobierac słowa ? Gdyby jej opinia na temat SG miala taki wydzwiek jak przeprosiny to sprawy w ogole by nie było. Pracuje sprzedajac swoj wizerunek wiec musi o niego dbac. Wyobraz sobie Kubice klnacego na Orlen na Tweeterze bo wysokie ceny paliwa.
Jest roznica miedzy wyrazaniem opinii a takim zachowaniem jakie zaprezentowala Pani K-S.
  • Odpowiedz
o ile wiem, chodzi o zniesławienie wszystkich pracujących w straży granicznej. Sama zainteresowana już zdążyła przeprosić, więc chyba nie ma sensu rozwodzić się nad jej winą.


@MEKORRO: Ja nie o winie dyskutuję. Wpis głupi, może nawet karalny, to już niech rozstrzyga sąd. Ale jak to się ma do robienia nagonki, aby jej już nigdy nigdzie nie zatrudniać, bo taki wpis popełniła? Taka dodatkowa kara - lincz od ludu?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: ale ja nie biorę udziału w żądnej nagonce, tylko twierdzę, że podstawy do kary dyscyplinarnej były, a skoro zastosowano taką, a nie inną, to pewnie na taką formę pozwalał jej kontrakt. Akurat ta sytuacja jest, w mojej ocenie, spójna z prawnego i etycznego punktu widzenia, co nie znaczy że nie widzę i nie potępiam kontekstu w którym się ona dzieje.
  • Odpowiedz
@Magma1: a rozumiesz, mały człowieczku, że nie została zwolniona za poglądy, tylko za to w jaki sposób je wyrażała? :/ Już za samo określenie "mordercy" wobec graniczników powinna dostać po łbie. Ogarnij się. Play też już króciutko z nią, bo nikt nie kupi reklam z jej ryjem.
  • Odpowiedz