Wpis z mikrobloga

Właśnie zainspirowany wpisem robię sobie research o zjawisku kobiecych orgazmów podczas gwałtu i znalazłem na pewnej feministycznej stronce poniższą dramatyczną historię. Będę szczery - trochę pachnąłem ze śmiechu jak ją przeczytałem.

Kumacie to? Laska wzięła za męża jakiegoś beciaka z którym nigdy nie miała orgazmu i zaznała go dopiero po raz pierwszy podczas brutalnego gwałtu zbiorowego z zapewne jakimiś 2 metrowymi murzynami posiadającymi tatuaże na mordzie xDDDD Chyba nie muszę mówić o kim będzie myślała jak beciak znowu będzie chciał ją wziąć na misjonarza ( ͡º ͜ʖ͡º)

A i góry informuję, że nie interesuje mnie ból dupy kukoldów i różowych, że mnie takie rzeczy bawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #redpill #gwalt #bekazrozowychpaskow #czarnyhumor
Pobierz AntyBohater - Właśnie zainspirowany wpisem robię sobie research o zjawisku kobiecych ...
źródło: comment_1636492276DweqqhOoscNo4fN7sHZZRw.jpg
  • 6
@LateNever:

Czytałem różne badania antropologiczne z małych afrykańskich kraików, kilka razy pojawiały się ciekawe kwiatki. Np. są plemiona bardzo prymitywne, których cały język składa się raptem z kilku tysięcy słów. Nie pamiętam dokładnie który to kraik, w każdym razie jednym słowem określają tam przyszłość, przeszłość i czas ogółem. Człowiek z taką bazą językową żyje dosłownie "w innym świecie". Kiedy badacze skupili się na tym plemieniu, okazało się, że gwałty są tam