Wpis z mikrobloga

W diablo,jestem dosyć świeżym graczem,nie bardzo ogarniam itemy.Mógłby ktoś polecić jakieś fajne itemy na czarodziejkę orb/meteor? Przeszedłem już piekło,ale dalej tak średnio sobie radzę z bossami i dosyć cięzko mi się je farmi,poniewaz bez dużej ilości potek wzmocnienia średnio mi idzie,a o krowach to wgl nie wspominam bo to jakaś masakra XD.
#diablo2resurrected
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kakao14: Słówko duch w mieczu i tarczy i masz ładny boost. Ogólnie wszystko z bonusem do skilli jak soje, bul-kathosy, czako, arach, mara, taki tam złom ( ͡ ͜ʖ ͡). Do tego ubierz najemnika, żeby tankował moby. Polecam używać pola statycznego na bossów. Talizmany to krowy, z niskim mf.
@Fevx: Mam ducha na kryształowym mieczu,a na tarczy mam przysięgę starożytnych (ral ort tal).A ogólnie run do mam od zajobania,już nawet nie wiem co z nimi robić.A masz może jakiś pomysł nad zastępstwem czako? Ponieważ już robię chyba miliardowy mefisto run i #!$%@? nie chce dropnąc tego czako :c
@kakao14: to Ci dam monarchę, tylko do tego potrzeba dużo siły, chyba 156, ale warto, najwyżej respec zrobisz.
A co masz obecnie na głowie? Też cierpię na niedobór czako i noszę wieśniaczą koronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fevx: Problem jest taki,że gram na singlu(te początkowe zabawy blizzarda z serwerami skutecznie minie odrzuciły od grania po multi) a na łbie latam z jakimś pierwszym lepszym hełmem do którego włożyłem wiedzę(ort sol)
@kakao14: hmm... crashe miałem może ze trzy w sumie, jeden rollback miałem w tym ciężkim tygodniu zanim wprowadzili kolejki, o usuwaniu postaci to tylko słyszałem, mnie to nie dotknęło. Oczywiście ważne żeby plusy nie przesłoniły nam minusów ale sytuacja raczej się stabilizuje. Od czasu jak wydłużyli czas pomiędzy zakładaniem gier z 60 do 90 sekund nawet kolejki się skróciły ¯\_(ツ)_/¯