Wpis z mikrobloga

@GomiGomi: Elo. Ja użyłem tego: https://pl.kazaplan.com/?_locale=pl. Szukałem jakichś zagranicznych apek, a dziewczyna wpisała po polsku w google "projektowanie mieszkania 3d" i pierwszy strzał okazał się świetny(dla laika). Fajnie można sobie wymiary okien podawać i wiele rzeczy regulować. Fajnie oblicza metraż, naprawdę sporo możliwości jeśli chodzi o odzwierciedlenie konkretnego pomieszczenia. Niektórych elementów wyposażania nie ma - brakuje tekstur, ale ogólnie polecam. Jak znajdziesz coś lepszego też się podziel! :)
@GomiGomi: ja też polecam Kazaplan. Bardzo dobry na rozmieszczenie mebli w mieszkaniu, wstępne zaprojektowanie kuchni.
Z kolei drugim programem, z którego korzystam to Home3dstyler. I w nim projektuję łazienki, kolory ścian w domu itd.
Dlaczego polecam ten drugi? Bo można "wgrać" grafiki płytek, które chce się położyć u siebie i rozplanować łazienkę, czy wszystko się mieści. W opcji "render" robi się kilka ujęć danego pomieszczenia i łazienka jak żywa!
Niestety w
piornikzsarenka - @GomiGomi: ja też polecam Kazaplan. Bardzo dobry na rozmieszczenie ...

źródło: comment_16368876446qHcybMxe99FzJfXqp7PTW.jpg

Pobierz