Wpis z mikrobloga

mati jak ich przyjmiemy to nas zgwałcom


@Jrv20: 565,902 foreign-born people living in Sweden who were born in North Africa and the Middle East, representing 4.9% of Sweden’s population. Yet 16.4% of those convicted of rape and attempted rape are foreign-born individuals from North Africa and the Middle East: over-representation by a factor of 3.3. And that figure rises to 4.7 when you consider all foreign-born citizens from Africa

większość z
ja kiedyś widziałem dobrze zarabiającego polaka

wniosek? wszyscy polacy dobrze zarabiają

widziałem kiedyś zdrowego człowieka

wniosek? wszyscy ludzie są zdrowi

widziałem kiedyś pracujących imigrantów

wniosek? wszyscy imigranci pracują


@bobikufel:
kiedyś gdzieś po pijaku słyszałem, że imigranci gwałcą
wniosek? wszyscy imigranci gwałcą, nie pracują i roznoszą zarazki.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jrv20: U nas też ich dużo pracuje. Sam mam wśród sąsiadów hindusów i jakiś żółtych.

Tylko oni tu przyjechali legalnie. Jak widać jak się chce to można.
@Jrv20: no no tak tak. Później są całkiem przyjemne dzielnice w których mieszkają gdzie boisz sie przejść za dnia a co dopiero w nocy. W tym roku byłem w Atenach i ile ciapków tam siedzi i co się #!$%@? (zarówno chodzi o syf, strzykawki na ulicach) to przechodzi ludzkie pojęcie. Ja jednak podziękuję i wolę taką Polskę jaka jest teraz
Nie wszyscy imigranci to gwałcące zwierzęta, większość z nich normalnie pracuje.


@Jrv20:

Ile razy widze argument zaczynajacy sie od 'nie wszyscy' zastanawiam sie, czy ktos kto go napisal w ogole ma swiadomosc tego, ze uzywajac go przyznaje sie automatycznie, ze czesc imigrantow faktycznie taka jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stan pożądany z punktu widzenia kraju ktory ich ma potencjalnie przyjac jest taki, że żaden z nich nie