Wpis z mikrobloga

@mat888: No nie wiem, kiedyś ludzie myśleli że szlachcice to są nadludzie z błękitną krwią (chociaż do dziś to kuce powtarzają), albo że faraon to jest pół-bóg. Legendy krążyły, opowieści...
Jeszcze nie tak dawno to w USA czy III Rzeszy myśleli że murzyni to są podludzie (chociaż i do dziś nieśmiało kuce takie podobne rzeczy mówią).

*Z resztą gdyby kuc urodził się murzynem w takich czasach w USA to by mówił
albo że faraon to jest pół-bóg.


@M_xxx: dzisiaj prywaciarz tak o sobie mówi i myśli. Wkleiłbym artykuł z gazety gdzie tak siebie kobieta nazwała ale nie mam już linka. Poza tym kiedyś chłopi się buntowali żeby obalić kogoś-tam a dzisiaj coś tam strajk czasem zrobią i tyle.

Jeszcze nie tak dawno to w USA czy III Rzeszy myśleli że murzyni to są podludzie (chociaż i do dziś nieśmiało kuce takie podobne
@mat888: @mat888: Dokładnie. Niedawno usłyszałem u Romana Warszawskiego jak to w tych czasach USA było wolnościowe. Myślałem że #!$%@?ę salto w tył na myśl że ktokolwiek potrafi to łykać.

Ani burżuazja w USA nie wykształciła się w taki sposób w jaki ich maluje wolnorynkowa (burżuazyjna) propaganda, ani w Rosji (ani w Polsce).

Warszawski o Rewolucji w 1776 roku w USA:
M_xxx - @mat888: @mat888: Dokładnie. Niedawno usłyszałem u Romana Warszawskiego jak t...