Wpis z mikrobloga

No właśnie mi powiedz. Bo widzę, że bardzo bawi cię, że nie ma żadnej chęci współpracy ze strony PIS, ale merytorycznie to nie potrafisz tego uzasadnić.


@janekplaskacz: No to teraz postaw się na miejscu kierownictwa PiS. Od kilku lat masz do czynienia z donoszeniem na rząd na poziomie międzynarodowym, bycie przeciwko, czasem nawet dla zasady w rozmaitych sprawach, od początku kryzysu politycy KO uprawiają sabotaż państwa, atakując go choćby z pozycji "humanitarnej". Obczaj sobie debatę na temat stanu wyjątkowego i zadaj sobie jeszcze raz to pytanie.

Oczywiście dużo lepiej by było, gdyby wspólnie postanowiono o współpracy. Z tym, że tutaj nie ma woli po obu stronach, a nie jak twierdzisz "zwłaszcza" po stronie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolfman91:
Kierownictwo PiS prowadzi od wielu lat taką obrzydliwą akcję propagandową, że to po jego stronie jest rozpoczęcie procesu porozumienia ponad podziałami. Nic z tego nie zrobili.

Kierownictwo PiS mogło zaproponować nadzór poselski nad procesem wyboru firmy budującej ogrodzenie. Nic takiego nie nastąpiło.

Nie, PiS nie zrobił nic aby zbudować poparcie dla swoich działań. Zrobił natomiast bardzo dużo, żeby opozycja miała coś przeciwko.
  • Odpowiedz
@Wedam: no właśnie, PiS łatwiej narzuca narrację, ponieważ druga strona ma "mniej spójną" narrację, to znaczy celebryci czy politycy kojarzeni ze środowiskiem opozycyjnym dla PiSu - jeden jedzie na granice i biega z torbą, druga krzyczy na mównicy w Sejmie, a trzeci to jednak jest za nieprzyjmowaniem uchodźców, no i przeciętny wyborca wybiera stabilność...
  • Odpowiedz
a Jachira i Starczewski nawet nie są w PO.


@Wedam: niestety większości lduzi wydaje się, że Jachira jest w PO. Sam tak myślałem zresztą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie wiem jak po takim czasie, można jeszcze sądzić, że PO jest zdolne do czegoś konstruktywnego


@Tytanowy: PO to partia za której rządów mieliśmy najlepszy rząd w historii Polski i najlepszy rząd w tamtym czasie w Europie. Czemu mam w nią wątpić?

Nie widziałeś nigdy tagu neuropa i masowego zwoływania się do wykopywania każdego gówna, bez czytania nawet jego treści? Przecież to najliczniejsza armia trolli na
  • Odpowiedz
Ale jak w konfederacji paru posłów się wyłamie przy głosowaniu to już pasuje narracja, że "tak głosowali konfederaci"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak na przykład zakaz handlu w niedziele, gdzie ich mniejszość głosowała za.


@kleopatrixx: czy ja mówię o Konfederacji czy o KO czy o PO? Dlatego napisałem, że PO powinna startować sama, bo ludzie z KO się po prostu nie za bardzo do czegoś nadają

@dplus2: 2015 rok xD w 2015 roku cała europa miała
  • Odpowiedz
PO to partia za której rządów mieliśmy najlepszy rząd w historii Polski i najlepszy rząd w tamtym czasie w Europie.


@Wedam: ale taguj #60groszyzawpis

A tak na "serio" - tylko w historii Polski i zaledwie "w tamtym czasie w Europie"? Przecież to był najlepszy rząd w historii cywilizacji ludzkiej, być może nawet najlepszy w historii Drogi Mlecznej. Nikt tak nie walczył, z tak POWAŻNYMI problemami jak dopalacze i hazard. Nigdy niezależność NBP od rządu nie była tak mocna. Nigdy stadiony i drogi nie były budowane z tak niesamowitą wydajnością ekonomiczną. Nikt do tej pory nie spełnił tak wielu własnych postulatów
  • Odpowiedz
@Wolfman91: dwie rzeczy:
PKB, najszybszy wzrost w Europie, dużo wyższy niż reszta państw
niezależne międzynarodowe rankingi, np. współczynnik korupcji, z piędziesięcioktóregoś miejsca na 29 w 2015 i do 45 w 2021
Co ja mam więcej pisać. Który rząd w Polsce był lepszy od PO. Który rząd miał lepsze współczynniki rozwoju gospodarczego względem reszty UE? Który rząd lepiej walczył z korupcją?

Kilkaset wykopów po kilku minutach od dodania znaleziska z długim tekstem wymagającym
W.....m - @Wolfman91: dwie rzeczy:
PKB, najszybszy wzrost w Europie, dużo wyższy niż...

źródło: comment_1636483294Agx1BNv5LaiPgp1N3bidl4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PO to partia za której rządów mieliśmy najlepszy rząd w historii Polski i najlepszy rząd w tamtym czasie w Europie. Czemu mam w nią wątpić?


@Wedam: Głównie dzięki temu, że nic nie robili (i chwała im za to), nadal jednak złamali wszystkie swoje wyborcze obietnice, o czym należy pamiętać. Pod odejściu wodza, władzę przejęły tam totalne miernoty. Zamiast bombardować ekonomiczne "reformy" PiS-u, zaczęli im przyklaskiwać jednocześnie umizgując się do lewicy,
  • Odpowiedz
@dplus2: 2015 rok xD w 2015 roku cała europa miała inne podejście do tematu uchodźców co obecnie.


@Wedam: Cała europa poza tymi złymi krajami jak Węgry, Polska i inne które niezmiennie stały za blokowaniem granic. Koleżka ze zdjecia jeszcze niedawno zapitalał na granicę ze śpiworami.

Donald T. jeszcze niedawno był jak najbardziej za wpuszczaniem imigrantów. Rozumiem, że u fanów Donalda 2 miesiące to cała wiecznośc, podczas której Donald MA PRAWO zmienić zdanie o 180 stopni (nie mylić z "kłamać inaczej") i już poprzednie "zdanie" totalnie
  • Odpowiedz