Wpis z mikrobloga

I niektórzy się dziwią, że tak duża część społeczeństwa najchętniej by wywaliła z Polski te wszystkie gównomedia jak onet, wp, wyborcza, tvn czy inne które jawnie działają na szkodę Polski.

Od rana zalewają polskie media kłamliwym przekazem o biednych dzieciach na granicy, plują na Polskę i Polaków. Nie na pis i karakana, tylko na wszystkich tych, którzy wiedzą czym się skończy wpuszczenie tych imigrantów na teren naszego kraju.

No ale wystarczy wrzucić jedno dziecko ze smutną miną i łezkami chlip chlip takie biedne, słodziutkie, malutkie, niewinne, kochane dzieciątko marznie na granicy i dlatego MUSIMY WPUŚCIĆ 1000 a zaraz 100000 młodych i starych chłopów bez dokumentów, całkowicie nieprzygotowanych do życia w europejskim społeczeństwie bo przyjechali z dziećmi..

Tyle lat trwa kryzys imigrancki w europie ale no nie dotrze do tych pustych łbów, a potem płacz że 3/4 Polaków ma w sumie wywalone czy taki TVN dostanie czy nie licencje bo w sumie jedyne co pamięta z tej telewizji to milionerów i to że we faktach nazwali go faszolem bo nie chce wpuszczać imigrantów XD

#bialorus #bekazlewactwa
  • 14
I niektórzy się dziwią, że tak duża część społeczeństwa najchętniej by wywaliła z Polski te wszystkie gównomedia jak onet, wp, wyborcza, tvn czy inne które jawnie działają na szkodę Polski.


@Porton: I dlatego wlasnie miliony ludzie regularnie oddwiedzaja te wielke antypolskie portale (dez)informacyujne?
Dlatego, ze by je chetnie wywalili??

Hmm...
@PrzeKomentator: co mają działania pisu do uchodźców? To że polski rząd broni granic Polski?
W takim razie opozycja nie ma racji bytu, skoro nie są w stanie nawet w tak ważnej sprawie odłożyć na bok swojej nienawiści do wszystkiego co pisowskie.

Jakby wybuchła prawdziwa wojna z rosją to co? TVN z wyborcza by kablowali ruskim o rozkładzie naszych wojsk itp bo u władzy byłby pis?

na złość babci odmrożę sobie uszy
@PrzeKomentator: co mają działania pisu do uchodźców? To że polski rząd broni granic Polski?

W takim razie opozycja nie ma racji bytu, skoro nie są w stanie nawet w tak ważnej sprawie odłożyć na bok swojej nienawiści do wszystkiego co pisowskie.


@Porton: ano mają to, że rządy pisu są większym zagrożeniem dla Polski niż uchodźcy. dlatego nie powinniśmy wspierać Kaczora i spółki w tym sztucznie wykreowanym problemie jakim jest rzekomy
Jakby wybuchła prawdziwa wojna z rosją to co? TVN z wyborcza by kablowali ruskim o rozkładzie naszych wojsk itp bo u władzy byłby pis?


@Porton: Jeżeli, by na tym zarobili? Sam bym kablował jeżeli miałbym z tego profity. W końcu moje życie jest dla mnie najważniejsze. Za patryotyzm chleba nie kupię. Sąsiad taki trochę narodowiec ma mały osiedlowy sklepik, ale chleba na hasło ' chwała wielkiej polsce' mi nie oddał. Musiałem
Opozycja nie robi na złość pisowi tylko wszystkim Polakom z prawej czy lewej strony, którzy ucierpią najbardziej jeśli granice zostaną otwarte, to jak to miało miejsce w każdym kraju europejskim który miał styczność z nielegalną imigracją z krajów arabskich i afrykańskich.


@Porton: W polsce mamy nielegalną władzę, która łamie konstytucję, niszczy opozycję i zaradnych Polaków. Naprawdę do Polski musiałby się dostać kilka milionów nielegalnych imigrantów, aby sytuację pogorszyć.
@PrzeKomentator Zgadzam się co do tego że rządy PiS są zagrożeniem dla Polski i szczególnie pod względem gospodarczym w przyszłości odbiją nam się czkawką.

Jednakże opozycja strzela sobie w głowę postępowaniem ws. kryzysu migracyjnego, politycy Lewicy robią zakupy tym "biednym migrantom" nie widząc że robiąc PiSowi na złość postępują wbrew racji stanu. Wpuścimy 1000 tych migrantów to Baćka wyśle ich później 10.000 a jeszcze potem 100.000.

Nawet rządy Europy Zachodniej po cichu
Od rana zalewają polskie media kłamliwym przekazem


@Porton: tak, ale co to ma do rzeczy. Nie zgadzam się z nimi, nie wchodzę nie oglądam, nie zarabiają na mnie. Nie mam zacięcia komunistycznego jak narodowcy i pisowskie onuce, żeby zakazywać tylko dlatego, że mówią coś z czym się nie zgadzam. Największy problem mam z mediami publicznymi, bo je dotuje czy chcę czy nie, gdyby nie to, #!$%@? by mnie ta ich propaganda
Nie na pis i karakana, tylko na wszystkich tych, którzy wiedzą czym się skończy wpuszczenie tych imigrantów na teren naszego kraju.


@Porton: w której minucie mówią by ich wpuścić, dajesz: https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/fakty-z-8-listopada,1083990.html

możesz też dać artykuł z ostatniego miesiąca, tylko koniecznie to redakcja ma tak mówić, a nie gość któremu dają się wypowiedzieć w ramach dawania wypowiedzieć się każdemu

#bekaztworzacychchocholyklamcow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzeKomentator: no fajnie jest być sobie opozycją i mieć inne zdanie ale po pierwsze nie może to być postawa totalnie przeciwna polskiej racji stanu i dobru wspólnemu (jaki Polska ma interes w przyjęciu tych ludzi? Niemcy ich nie będą chcieć, co dobrego przyniesie wpuszczenie tych ludzi tutaj? to są agresywni przestępcy którzy szturmują granice naszego państwa) a rolą mediów chyba nie jest manipulacja opinią publiczną tylko przekazywanie faktów. niech pokazują co
@Porton: @Garindor: też mnie to ciekawi, z mediów wymienionych przez OPa raczej regularnie korzystam tylko z tvn24 i moim zdaniem całą sytuacja / problem jest przedstawiana bardzo dobrze i w miarę bez zajmowania konkretnej strony. Wiadomo że są zapraszani goście którzy mają różne poglądy, ale jak ktoś nie odróżnia jednego od drugiego to nie ma co dyskutować.